advance-mk
Usługi

Biuro tłumaczeń – tłumaczenia tekstów z języków obcych | Advance

Szybkość przekładu tekstów oraz jakość, rzetelność w wykonaniu każdego zlecenia, elastyczność oraz z trudem zdobywane doświadczenie pozwoliły nam stworzyć profesjonalnie działające biuro tłumaczeń przysięgłych. Podejście do swoich obowiązków sprawia, że nasza praca staje się naszą pasją.

Biuro tłumaczeń – wykonujemy tłumaczenia pisemne tekstów

tłumaczenia tekstów online
tłumaczenia tekstów online

W jakich segmentach życia codziennego wykonujemy zlecenia? Są to na przykład tłumaczenia tekstów z zakresu:
– Technika
– Budownictwo
– Mechanika
– Internet
– Elektronika
– Księgowość
– i wiele innych dziedzin.

Tłumaczenia techniczne, tłumaczenie instrukcji obsługi, tłumaczenia certyfikatów

Biuro Tłumaczeń
Biuro Tłumaczeń

Na co dzień wykonujemy tłumaczenia specjalistyczne oraz techniczne, które obejmują swoim działaniem takie pisma i dokumentacje jak:
– dokumentacje techniczne,
– katalogi, instrukcje obsługi,
– procesy technologiczne,
– dokumentacje techniczne,
– procedury postępowania, instrukcje BHP,
– materiały szkoleniowe.

Biuro Tłumaczeń Specjalistycznych Advance

Żeby być tłumaczem tekstów specjalistycznych, nie musimy nawet wychodzić z domu! Dzięki Internetowi i rozszerzającej się pracy zdalnej możemy w łatwy sposób prowadzić tłumaczenia online. Nie musimy z nikim się widywać, nigdzie wychodzić, po prostu włączamy swój komputer, wchodzimy na stronę i całą pracę jaką są tłumaczenia tekstów wykonujemy w przeglądarce. To jest bardzo proste, a jakość naszych tekstów jest na najwyższym poziomie. Nasze działanie wydaje się nieskomplikowane. Tłumaczenia pisemne są dla nas przyjemnością, nie potrzeba wiele, żeby sobie z tym poradzić. Nie jesteśmy też obarczeni jakimś strasznym terminem, nie odczuwamy też takiej presji i stresu. Wszystko się odbywa w domowym zaciszu. Nie musimy się niczego obawiać, robimy swoją pracę według własnego grafiku, tak aby wykonać to terminowo. Wystarczy znać język obcy jak angielski, czeski, czy niemiecki. My znamy w perfekcyjny sposób – sprawdź nas na witrynie internetowej www.advance-mk.pl.

logo_Advance
Biuro Tłumaczeń Advance

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *