MAXIM [2013]

Głos i ciało.

Jest ikoną muzyki, wraca jako trenerka do telewizyjnego show The Voice i obecnie wygląda goręcej niż kiedykolwiek wcześniej. Bogini seksu Christina Aguilera sprawiła, że kręcimy się na swoich krzesłach.

Istnieje jedynie garstka wykonawców, którzy są rozpoznawalni zaledwie po imieniu. A ponieważ zrobienie seksownej sesji zdjęciowej Stingowi nie wydaje się być dobrym pomysłem, chcielibyśmy Wam ponownie przedstawić kogoś, kto znany jest po prostu jako Christina. Tak, po raz trzeci w historii magazynu Maxim oszałamiająco przepiękna piosenkarka z najlepszymi strunami głosowymi w muzycznym biznesie zdobi naszą okładkę. A jeśli mamy być szczerzy, wygląda obecnie seksowniej niż kiedykolwiek wcześniej. 32-latka jest u szczytu swojej kariery występując jako jurorka/trenerka w nowym sezonie The Voice, tworząc swoje ostatnie perfumy Unforgettable a nawet spędzając czas w Rwandzie jako ambasadorka Organizacji Narodów Zjednoczonych w ramach Światowego Programu Żywnościowego. Mimo tych wszystkich rzeczy znalazła nawet czas by dać nam murowany sposób na wprowadzenie jej w odpowiedni nastrój.
(Wskazówka: Sposób ten obejmuje produkty mleczne.)

Witaj z powrotem na okładce magazynu Maxim. Tęskniliśmy za Tobą!
Dziękuję. Ekscytującym uczuciem jest na nią powrócić! Myślę, że na tym etapie mojego życia chodzi o celebrowanie mojej seksualności. I bądźmy szczerzy, nigdy nie uciekałam przed swoją seksualnością.

To byłoby nieporozumienie roku, gdyby ktoś tak o Tobie powiedział.
Dokładnie! Moja pierwsza okładka magazynu Maxim pojawiła się, gdy miałam jakieś 21 lat i byłam pełna zapału, będąc gotowa na wyjście z mojej klatki i odkrycie mojej niezależności. Moja druga okładka pojawiła się kilka lat później a teraz, na tym etapie mojego życia, czuję się nawet bardziej komfortowo we własnej skórze. Fajnie było wyzwolić wewnętrzną Christinę i pozwolić jej wyjść na światło dzienne i się bawić. Jako kobieta wiem, że z wiekiem przychodzi wiedza tego czego w życiu chcesz.

Jak byś zdefiniowała seksowność?
Jestem praktyczną, bezpretensjonalną dziewczyną, czuję się komfortowo w topie i męskiej bieliźnie. Zbytnie starania by być seksowną są najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić. Seksowność powinna przychodzić z łatwością, bez wysiłku.

Czy seksapilu można się nauczyć?
Boże, to bardzo ciężkie pytanie! Powiem tak: w The Voice zaczynamy od przesłuchań w ciemno. Trenerzy nie mogą nikogo zobaczyć ale zawsze jest pewne doznanie, jakiego doświadczasz słysząc cudzy głos. Myślę więc, że jeżeli seksapil jest czymś dziedzicznym, wówczas w końcu się pokaże. Społeczeństwo ma tak wiele opinii na temat tego co jest seksowne, prowokacyjne i tandetne kontra z klasą. Zdecydowanie przeszłam całą gamę odkrywania swojej seksualności i dostawałam wiele różnych opinii na swój temat od ludzi.

Jeśli Twój słynny potrójny pocałunek z Madonną i Britney zdarzyłby się dziś, czy byłaby to tak głośna sprawa jak wtedy?
Sądzę, że z czasem zmysły ludzi stały się coraz bardziej znieczulone na wielkość szoku. Prowokowanie jest teraz tak powszechne. W radiu jest „I Kissed a Girl” Katy Perry a Rihanna jest tak nieskrępowana w swojej seksualności. Tak na marginesie to byłam nią zauroczona przez gorący moment, ponieważ uwielbiam kobiety, które prowokują i nie boją się wkurzyć tym ludzi. Ale jeśli idzie o to konkretne wydarzenie z Madonną to ledwo je pamiętam, jeśli mam być szczera. Chodzi mi o prawdziwe połączenie, fantazję i odgrywanie pewnej roli.

W jaki sposób facet powinien wprowadzać coś nowego do sypialni?
Wszystko powinno być otwarte na rozmowę, zwłaszcza jeśli dwoje partnerów jest ze sobą już od długiego czasu. Ale nie możesz wymuszać na kimś swoich pomysłów. Jeśli wyczuwasz, że Twój partner czuje się niekomfortowo wtedy spróbuj podejść do tego od innej strony albo na razie odpuść to sobie.

Czy mężczyzna by przykuć Twoją uwagę musi potrafić śpiewać?
W żadnym wypadku! Najszybszą drogą bym poczuła się niekomfortowo i niezręcznie i uciekła, jest facet siedzący przede mną z gitarą w reku, śpiewający serenadę. To nie dla mnie.

Jakich facetów lubisz?
Kocham prawdziwych, szczerych facetów, dlatego trzymam się z dala od celebrytów. Nie obchodzą mnie pieniądze, ponieważ, uwierz mi, potrafię o siebie zadbać i potrafię się utrzymać. To co uwielbiam w facetach to opiekuńczość. Jedynym miejscem w którym nie muszę się kontrolować jest sypialnia. Lubię, gdy kontrolę przejmuje tam facet. Czasami bycie zmysłową w relacji z moim partnerem jest świetnym sposobem na zmniejszenie napięcia pod koniec dnia, po ciężkiej pracy. Nie jestem dziewczyną, która jest zbyt zmęczona.

Co Cię podnieca?
Gra wstępna jest bardzo ważna nawet, jeśli jest to tylko czuły pocałunek w szyję. Ważne jest pamiętać by robić małe rzeczy, które pomogą wprowadzić w odpowiedni nastrój. Najlepszą randką dla mnie byłaby taka, w której przychodząc do domu po pracy, jestem witana grillowaną kanapką z serem – zrobioną, nie kupioną – i kieliszkiem wina. Nakładasz mały obrus, trochę kwiatów i zapalasz świeczkę. Im prościej, tym seksowniej. A jeśli coś takiego nie robi wrażenia na dziewczynie z którą jesteś, wówczas nie jestem pewna czy jest ona warta poświęcanego jej czasu.

Na końcu, musimy o to zapytać: kto był fajniejszy w czasach Klubu Myszki Mickey Ryan Gosling czy Justin Timberlake?
Obydwaj byli bardzo charyzmatyczni, ale myślę, że muszę uciec od tego pytania. Nie chcę by później się na mnie odbiło. Byli ze sobą mocno związani. Mogliby wspólnie iść ramię w ramię, tak jak ja z Britney. Spójrz teraz na nas. To zabawne jak się to wszystko rozegrało.Możliwość komentowania jest wyłączona.