» Sway

Imię: Asia
Miejscowość: Bielawa

Christina bo: bo tylko Ona tak potrafi. Wyciągnąć na zewnątrz to wszystko co w Tobie siedzi, co siedzi we mnie. Aby świat mógł o tym usłyszeć. Każda Jej piosenka, a w szczególności ‘The Voice Within’ jest dla mnie ważna, ale tylko ona sprawiła, że wtedy świat nie runął. Christina pozwoliła mi swoją muzyką, swoimi tekstami zapanować nad wszystkim. Dlatego to wszystko co z Nią związane jest dla mnie tak istotne. ‘Stripped’ cenię ponad wszystkie płyty, idealna na każdy humor i humorek.

Kontakt email:gomenasai@interia.pl; gg:5285563

» Spasia

Imię: Kasia
Miejscowość: Opole

Christina bo: bo jest w stanie zrobić wszystko ze swoim głosem i wizerunkiem. Utalentowana i kreatywna, szczera i odważna. Zaciekawiła mnie w czasach ‚Lady Marmalade’ i przyprawiła o dreszcze w erze ‚ Stripped’, olśniła przy ‚Back to Basics’ i zachwyca do teraz. Gdyby nie jej muzyka, gdyby nie jej piosenki, prawdopodobnie wiele sytuacji przeżyłabym w inny, trudniejszy sposób. Podziwiam jej chęć do podejmowania wyzwań, chęć zmieniania się i eksperymentowania z muzyką. Nie boi się reakcji innych, nie stawia sobie ograniczeń. Jedyna i niepowtarzalna.

Kontakt email: baby_jane91@o2.pl; gg: 10624088

» Foxxy

Imię: Ania
Miejscowość: Szczecin

Christina bo: jest naprawdę wyjątkowa. Nie boi się próbować nowych rzeczy i jest zawsze szczera wobec siebie. Jest kreatywna i utalentowana. Każdym kolejnym albumem udowadnia, że jest jedyna w swoim rodzaju. Podziwiam ją i chciałabym być tak pewna siebie jak ona. Dzięki jej muzyce mogłam sobie poradzić z wieloma problemami, szczególnie dzięki „Stripped”, który już na zawsze pozostanie moim ulubionym albumem. Co by się nie działo, ona zawsze będzie ze mną, a ja z nią.

Kontakt email: aneczka122@vp.pl

» Starstruck

Imię: Pamela
Miejscowość: Szczecin

Christina bo: jest pierwszą artystką, której piosenki nucę sobie tuż po przebudzeniu i ostatnią, której utwory dźwięczą mi w głowie chwilę przed zaśnięciem. Radość i smutek płynące z jej muzyki, udziela się również fanom przez co jej małe dzieła są takie prawdziwe. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że Christina jest jedną z nielicznych piosenkarek, które będą mi towarzyszyć przez resztę mojego życia, niezależnie od sytuacji – jej czy mojej.

Kontakt email:n/a ; gg: 22069726