» 01. Summer Glam.

Jest to pierwsza odsłona strony w całości wykonana przez Ally. Szablon, utrzymany w jasnej kolorystyce do którego wykorzystane były zdjęcia z lutowej sesji do magazynu Marie Claire  gościł się na stronie od 15 sierpnia do 31  października 2010 roku.

» 02. Night Reflection.

Druga wersja strony to chwilowe zerwanie z delikatnymi barwami dlatego szablon wykonany został w ciemno granatowych kolorach z odcieniami żywej żółci. Tematem przewodnim tej odsłony jest Burlesque dlatego też zdjęcia wykorzystane w nagłówku pochodzą właśnie z filmu. Całość jest autorstwa jednej z administratorek – Weku – i na stronie można go było zobaczyć od 31 października do 19 grudnia 2010 roku.

» 03. Gold Winter.

Trzeci szablon podobnie jak drugi to praca tej samej administratorki strony. Tym razem zdecydowaliśmy się na bardzo jasne odcienie szarości w połączeniu z blado żółto-pomarańczowymi elementami. Jako bazy użyliśmy zdjęć z sesji zrobionej na potrzeby angielskiego wydania magazynu In Style. Kolejna odsłona widniała na xtina.pl od 19 grudnia 2010 roku do 20 lutego 2011.

» 04. I Am Bionic.

Czwarta odsłona xtina.pl autorstwa Weku to stonowane odcienie granatu połączone z czerwono-żółtymi dodatkami. Elementem ożywiającym całość były zmieniające się zdjęcia piosenkarki z jej ostatnich występów. Po raz pierwszy zrezygnowaliśmy z klasycznego układu strony pozbyliśmy się nagłówka na rzecz uwydatnienia ostatnich newsów. Szablon gościł na stronie od 20 lutego 2011 do 15 sierpnia 2011.

» 05. Love for All Seasons.

Szablon specjalnie na pierwsze urodziny strony wykonany przez Kalinę. Jasny i przejrzysty nagłówek połączony z cukierkowym różem oraz delikatnym błękitem odświeżył portal po roku swojej działalności. Kolejna odsłona widniała na xtina.pl od 15 sierpnia 2011 do 2 lutego 2012 roku.

» 06. Prima Donna

Po długim okresie panowania pastelowego szablonu, przyszła zmiana w postaci klasycznej szarości z bordowymi szczegółami. Głównym elementem tego wyglądu jest nagłówek z charakterystycznymi dla Christiny czerwonymi ustami. Projekt jest efektem pracy Szymona Kulickiego oraz Ewy (ohwek). Szablon zagościł na stronie 2 lipca 2012 r.