normal_003~191Unforgettable (2013)
Premiera: 1 października 2013 (Polska)
Dystrybutor: Procter & Gamble (Świat), SiroScan (Polska)
Nuta głowy: owoce granatu i śliwki
Nuta serca: kwitnący jaśmin i turecka róża
Baza: wanilia i kaszmir
Gama produktów: perfumy o pojemności 15, 30, 50 i 75 ml, dezodorant, żel do ciała, balsam do ciała, dezodorant perfumowany w spray’u
Strona internetowa: Christina Aguilera Perfumes

Każda kobieta pragnie zostać zapamiętana. Chce pozostawić po sobie wrażenie, które będzie trwać po wsze czasy. Chce być kobietą, której pojawienie się sprawia, że wszystkie spojrzenia podążają właśnie za nią. Jej uśmiech zniewala wielbicieli, a każde wypowiedziane słowo promieniuje charyzmą, przykuwając uwagę wszystkich, którzy znajdują się na jej orbicie. Unforgettable – nowy luksusowy zapach Christina Aguilera przenosi Cię do jej świata. Christina Aguilera to kobieta obdarzona ponadczasowym urokiem, który przenika każdy aspekt jej życia. Gdziekolwiek się pojawia przejmuje władzę nad otoczeniem, jej niezwykłe poczucie stylu wszędzie pozostawia trwały ślad. Nie ważne, jakie swoje oblicze postanowi ujawnić, zawsze pozostanie wierna sobie samej – takiej, jaką naprawdę jest. Wszystko, co dotyczy Christiny jest po prostu niezapomniane (Unforgettable). W wyrafinowanej pulsacji zapachu Unforgettable Christina Aguilera prezentuje trwałe, luksusowe nuty, które podkreślają niezapomniany czar każdej kobiety.

O zapachu

„Wszystko w moim życiu zaczyna się od zapachu” – mówi Christina – „Stworzyłam Unforgettable, aby kobieta mogła się wyróżnić i zostać zauważoną przez ludzi, którzy staną na jej drodze, i aby mogła zrobić na nich wrażenie, które będzie trwać wiecznie. Zapach ten pozwoli kobietom ukazać ich sex appeal, pozostawić po sobie wyraźny ślad.” Związek pomiędzy zapachem i pamięcią jest dobrze znanym zjawiskiem: odrobina ponadczasowej woni zachwyca i utrwala się w pamięci na zawsze. Pod wpływem słodyczy Unforgettable w każdej kobiecie ujawnia się uwodzicielka. Zapach ten ukazuje trwałe, cenne składniki skomponowane tak, aby pomóc kobiecie zrobić wrażenie i pozostawić po sobie ślad. Christina Aguilera Unforgettable zaznacza swoją obecność już w pierwszym objawieniu zachęcających owoców – śliwki i granatu. Ich aromatom nie sposób się oprzeć. Śliwka to niezwykle zmysłowy owoc, który stanowi historyczny symbol kobiecości. Serce zapachu promieniuje szlachetną wonią bukietu wspaniałych kwiatów. Wśród nich jest Jaśmin, który rozkwitł nocą – niezwykły kwiat, wyłaniający się pod osłoną nocy, znany również, jako Królowa Nocy. Akord serca podkreśla najbardziej ponadczasowa i kobieca nuta Róży Tureckiej – tak luksusowej, że do uzyskania zaledwie jednej uncji czystego różanego olejku, należy zebrać o świcie aż 60 000 jej pięknych kwiatów. Unforgettable umacnia ekskluzywna nuta Cashmeranu – składnika, który słynie z tego, że pozostawia niezapomniane aromatyczne wrażenie. Zapach wieńczy zmysłowa Wanilia, której głębi dodaje wysoce aromatyczny Absolut Tonki – esencji o niezapomnianym uroku, która trwale odciska zapachowe piętno i oferuje doznanie, któremu nie sposób się oprzeć.

O flakonie

Zapach Unforgettable umieszczony jest w luksusowym czarno-białym flakonie, którego projekt jest kwintesencją kobiecości i sex appeal’u. Sylwetka flakonu pozostaje wierna stylistyce zapachów Christina Aguillera, odzwierciedlając ponętne kształty kobiecego ciała. Zmysłowy wzór białej koronki na tle czarnego flakonu, eksponuje jaśmin, który rozkwitł nocą i przywodzi na myśl kobiece pragnienie, aby pozostawić po sobie trwałe wrażenie, o którym nie sposób zapomnieć. Piękna, czarna róża na szczycie flakonu symbolizuje kobiecy aspekt szlachetnej róży tureckiej, która stanowi cenny składnik kompozycji Unforgettable.

O kampanii reklamowej

Kampania Reklamowa zapachu ukazuje kobietę w chwili, gdy jej sex appeal jest silny, intensywny i niezapomniany. Reklama w konwencji czarno-białego filmu otwiera się sceną, w której słyszymy męski głos wspominający chwile przeżyte z Christiną – rozpamiętujący jej wygląd, dotyk, zapach – wszystko to, co czyni ją niezapomnianą. Twórcą kampanii jest Mark Liddell – fotograf i reżyser. Zainspirował go wyjątkowy koncept kobiet, pozostawiających po sobie niezapomniany ślad i żywe wspomnienia. Kobiet, które wywierają wpływ na ludzi, z którymi się zetkną. Liddell postanowił opowiedzieć historię z perspektywy mężczyzny – kogoś, dla kogo Christina stała się niezapomniana. „Oglądamy migawki jego wspomnień i słyszymy jego głos” – opowiada Liddell. „Odkrywa on przed nami przebłyski intymnych chwil spędzonych z Christiną i rozpamiętuje jak pozostawiła w nim niezatarte wspomnienia. Czy to jej dotyk, jej wygląd czy może jej głos sprawił, że tak trwale zapadła w jego pamięci? Na to pytanie odpowie sobie każdy widz, który zdecyduje, co spowodowało, że Christina tak mocno utkwiła w umyśle tego mężczyzny”. Liddell wybrał do filmu podkład muzyczny słynnej kompozycji „Preludium C-dur” Jana Sebastiana Bacha z „Das Wohltemperierte Klavier”, który dodaje zmysłowej mocy obrazom. W jego przekonaniu ta klasyczna i niezwykle emocjonalna melodia stanowi doskonałą interpretację ponadczasowej fascynacji, jaką wzbudza Christina.

normal_000~3

Sesja zdjęciowa

O pozostałych zapachach piosenkarki

Christina Aguilera uważa, że zapachy umożliwiają kobietom podniesienie pewności siebie. Dzięki zapachom mogą one poczuć się atrakcyjnymi i przejąć kontrolę nad każdą sytuacją. Kolekcja nagrodzonych zapachów Christina Aguilera obejmuje pięć wyjątkowych propozycji, a każda z nich oferuje szczególne doznania: czarująca Christina Aguilera, flirtująca By Night, luksusowy Royal Desire, dodająca mocy Secret Potion, uwodzicielska Red Sin i ponadczasowa Unforgettable. Każdy z zapachów z portfolio Christina Aguilera celebruje jej nieposkromionego ducha i odzwierciedla jej magnetyczną osobowość.