Rola: Christina Aguilera
Występują: Russell Brand, Rose Byrne, Sean ‚P. Diddy’ Combs, Kristen Bell, Pink
Status produkcji: dostępne na DVD
Premiera: 3 czerwca 2010 (Świat)
Reżyseria: Nicholas Stoller
Scenariusz: Nicholas Stoller
Oficjalna strona: Tutaj

Aldous Snow (Russell Brand) jest rozchwytywaną i bardzo popularną gwiazdą współczesnego rocka. Niestety nowy singiel artysty African Child okazuje się totalną komercyjną klapą. W dodatku krytycy nie zostawiają na nim suchej nitki nazywając utwór „najgorszą rzeczą jaka przytrafiła się Afryce od czasu apartheidu”. Na dokładkę Aldousowi nie układa się w związku z pop gwiazdą Jackie Q (Rose Byrne). W końcu para rozstaje się, a piosenkarka otrzymuje prawa rodzicielskie do ich syna. Aldous jako wolny człowiek zaczyna ostro imprezować nie żałując sobie alkoholu, narkotyków oraz seksu z przypadkowymi kobietami.
W międzyczasie, w Los Angeles, jedna z wytwórni płytowych, Pinnacle Records zarządzana przez Sergio Roma (Sean ‚P. Diddy’ Combs), przeżywa kłopoty. Młody, idealistyczny pracownik Aaron Green (Jonah Hill) wpada na pomysł organizacji jubileuszowego koncertu Aldousa Snowa w Greek Theatre, który podreperuje pozycję firmy na rynku. Prezes wytwórni przystaje na propozycję, jednocześnie wysyłając Greena do Londynu by dopilnował pojawienie się gwiazdy rocka na scenie w LA. Green ma na to 72 godziny.

Rola Christiny


W Get Him To The Greek Aguilera gra samą siebie. Propozycje wystąpienia w filmie złożył piosenkarce Russell Brand odgrywający jedną z głównych ról w produkcji. Kręcenie sceny odbyło się podczas MTV Video Music Awards w 2008 roku.
Scena pop gwiazdy trwa niewiele ponad 30 sekund. Po gali VMA Christina pojawia się w tzw. press roomie ze statuetką w dłoni. W trakcie pozowania do zdjęć, które następnie obiegną świat, za artystką pojawia się Aldous Snow, który chcąc wywołać skandal ostentacyjnie obnaża przed fotoreporterami swoje genitalia. Aguilera całą sytuacją jest zaskoczona, a zdjęcia z tego wydarzenia pojawiają się następnego dnia we wszystkich mediach.

Zdjęcia promocyjne


Wśród zdjęć promujących zdjęć, prawdopodobnie ze względu na niewielką, epizodyczną rolę, nie pojawiła się jakakolwiek fotografia z Christiną. Fragment filmu w którym się gwiazda pojawia nie został umieszczony również w zwiastunie produkcji.

Screen Capsy

Fragment filmu


Ciekawostki


• W ramach produkcji filmu została nakręcona także scena z Katy Perry (żoną Russela Branda) ale w trakcie montażu wycięto ją na rzecz epizodu Aguilery.