Tatuaże – mniejsze lub większe; każdy wie, jak wyglądają. Ale czy każdy wie ile i jakie znaczenia mają tatuaże Christiny? Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia i przeczytać opisy wszystkich 5. „dziar” piosenkarki.

»Lira

Tak naprawdę nikt nie wie co przedstawia najniżej położony tatuaż Christiny. Chodzą słuchy, że jest to malutka Myszka Mickey, którą Christina wytatuowała sobie w hołdzie dla animowanej postaci której poniekąd zawdzięcza część swego sukcesu, lub lira – grecki instrument strunowy.

Jednak prawda jest taka, że rzadko odkrywany tatuaż, pozostanie dla nas tajemnica jeszcze przez dłuższy czas.

»Xtina

Tatuaż mówiący wszystko jasno i wyraźnie.

Christina chciała przedstawić nam swoje sceniczne alter-ego które swojego czasu rozsławiło piosenkarkę na całym świecie i postanowiła wytatuować sobie jego nazwę.

Dzięki temu możemy dzisiaj podziwiać duży malunek z napisem „Xtina” pisanym ozdobną czcionką, który gwiazda często prezentuje.

»Wyznanie Miłosne

Na przedramieniu piosenkarka ma wytatuowane wyznanie miłosne w kierunku swojego męża, Jordana. Tekst pisany czerwoną czcionką mówi „Te Amo Siempre” co można przetłumaczyć na „Kocham Cię Zawsze”. Znaki wytatuowane czarną linią, to hebrajskie znaki Yud (Y) i Bet (B). Miały oznaczać inicjały jej ukochanego, jednak w języku hebrajskim literka J nie istnienie, dlatego Christina postanowiła zastąpić ją inna literą. Jest to błąd, ponieważ literka Yud fonetycznie nie jest w żadnym stopniu podobna do literki J.

»Celtycki Znak

Malutki kwiatek na nadgarstku jest tak naprawdę celtycką spiralą zwaną Triskel.

Znak ten reprezentuje wieczny cykl życia, potrójny aspekt kobiecy i trzy etapy życia: młodość, dorosłość i starość. Oznacza on również trzy formy świata materialnego (ziemia, morze i powietrze) obecnego w każdym przedmiocie. Każdy aspekt wychodzi na zewnątrz, jednocześnie zawsze wracając do punktu, z którego wyszedł.

»Kolejne Wyznanie Miłosne

Na dolnej części pleców, piosenkarka postanowiła wytatuować sobie kolejny dowód miłości do swojego męża. Hebrajski napis możemy przetłumaczyć jako

„Jestem mojego ukochanego, a mój ukochany jest mój”.

Pod napisem widnieją duże inicjały JB, należące do Jordana Bratmana.

dział dla XTINA.PL przygotowała Starstruck.