Rachel Aguilera – urodzona 6 czerwca 1986 roku; ksywka „Ro”, młodsza siostra Christiny ze związku jej matki z Fausto Aguilerą. Po jej urodzeniu Shelly Kearns (wówczas Aguilera) zdecydowała się na odejście od męża. Jako nastolatka zajmowała się rysowaniem. W 2004 roku, w wieku 15 lat, miała własną wystawę w małej galerii niedaleko Bostonu, na której pojawił się obraz przedstawiający Christinę. Ówczesny właściciel galerii, Michael Bryce mówił: „Można zaobserwować jej relację z siostrą poprzez te obrazy. Portret Christiny siedzącej obok pianina jest uderzający”. Obraz przedstawiał Christinę przy instrumencie ubraną jedynie w bieliznę i pończochy. Matka Christiny i Rachel zauważała, że dziewczyna ma wiele talentów. Poza malowaniem zajmowała się modelingiem, aktorstwem i pisaniem własnych piosenek. Wiadomo również, że słucha muzyki rockowej z lat 60. i 70. XX wieku. Jednym z jej ulubionych zespołów jest Led Zeppelin. Christina w 2003 roku kibicowała w karierze muzycznej swojej siostry:

Rachel, moja młodsza siostra powiedziała mi, że mnie podziwia i że jestem jej wzorem do naśladowania. Byłam tym bardzo poruszona. Ma taki wspaniały głos, że nie zdziwiłoby mnie to gdyby również stała się wielką piosenkarką. Jest bardzo piękna i jestem przekonana, że odniosłaby sukces, gdyby tylko tego chciała. Chciałabym tego dla niej.

W 2005 roku była świadkiem na ślubie swojej siostry. Nie wiadomo prawie nic o jej obecnym życiu prywatnym i zawodowym poza tym, że dotychczas związana jest z muzykiem Patrickiem Josephem.

Michael James Kearns – urodzony 30 kwietnia 1996 roku; ksywka „Mickey”, przyrodni brat piosenkarki ze związku jej matki z Jamesem „Jimem” Kearnsem. Jako dziecko lubił grać z Christiną w gry wideo, gdy ta wracała do domu w Pittsburghu. Chciał wówczas również występować na scenie. Mieszka z matką i ojcem w Pittsburghu. Z jego względu matka Christiny nie mogła pojawić się na rozdaniu nagród Grammy Awards w 2000 roku, gdzie jej córka odebrała statuetkę w kategorii Best New Artist. Na temat jego obecnego życia prywatnego nic nie wiadomo.

Christina o spędzaniu czasu z bratem i siostrą: Ja, moja siostra i mój młodszy brat będąc razem wariujemy. Wygłupiamy się razem ze sobą. Zachowujemy się tak, jakbyśmy mieli poczucie humoru 5-latka. Uwielbiam to, że łączy nas szczególnego rodzaju więź. I lubię być starszą siostrą. Czasami mi przykro, bo nie mogę być zawsze przy nich i widzieć jak rosną. Czasami mnie smuci, że jestem daleko od nich. Kocham ich ponad wszystko.