»MULHOLLAND ESTATES

Piosenkarka zakupiła posiadłość w połowie kwietnia 2013 roku za 10 milionów dolarów. W willi o powierzchni 11 tys. metrów kwadratowych znajduje się 6 sypialni, 8 łazienek, biblioteka, bar, sala kinowa, basen, spa, altana i łaźnia. Sąsiadami gwiazdy zostali m.in. Paris Hilton, Charlie Sheen i Robbie Williams.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

»BEVERLY HILLS

„Chrisitna Aguilera kupiła dom kontrowersyjnego Ozzy’iego” , „Aguilera  zamieszka w domu Osbourne’ów” jeszcze stosunkowo niedawno w internecie krążyło bardzo dużo tego typu nagłówków. Tak to właśnie Christina kupiła dom  po Ozzy’m, dom który widział cały świat dzięki programowi MTV, ale zdecydowanie za  pomocą dwóch zdolnych projektantów: Rona Woodsona i Jaime Rummerfiels stał  się jej zakątkiem na ziemi, w którym odpoczywa. Magazyn „In Style” publikując zdjęcia tego domu zatytułował artykuł  „Christina w Krainie Czarów”, czemu akurat tak? W środku przeważają bajeczne  kolory, fantazyjne meble, abstrakcyjna sztuka i milion czerwonych róż. To  zdecydowanie esencja Christiny, magazyn napisał też ” Kiedy wchodzisz do domu  Christiny czujesz się jakbyś wpadł do magicznej nory Królika”.     Śródziemnomorska rezydencja o powierzchni ponad 1000m2 ma  wszystko czego artystka potrzebuje, aby z niej nie wychodzić. Jak sama mówi  „miało być wygodnie, żywo i super bezpiecznie” , w willi dominują takie kolory jak  : czarny, róż, czerwień czy szmaragd. Są w niej elementy gotyku, baroku, orientu i  dużo Hollywood Regency, czyli amerykańskiego glamouru wczesnych lat 60.  Jednakże nie zabrakło powiewu świeżości i nowoczesności pod postacią graffiti,  japońskich animacji czy kalejdoskopowych dywanów. Jak mówi gospodyni  „Chciałam by każde pomieszczenie miało swój charakter” indiacialis.com.     Początkowo Christina i Jordan nie brali pod uwagę kupna tego domu,  bali się o swoją prywatność. Ale po dwóch latach poszukiwań ulegli. Duże  znaczenie na ten właśnie wybór miało studio nagraniowe, co było bardzo istotne  dla artystki. Piosenkarka postanowiła sprzedać posiadłość po rozwodzie ze swoim pierwszym mężem, Jordanem Bratmanem. Posiadłość została sprzedana w połowie lutego 2013 roku za 13,5 miliona dolarów po prawie dwóch latach od wystawienia willi na sprzedaż.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ

»HOLLYWOOD HILLS

Początkowo Christina zamieszkiwała dom na wybrzeżach Hollywood, który kupiła w 2003 r. za niemal 8 milionów dolarów. Artystka w zasięgu ręki miała różnego rodzaju sklepy czy kluby do których swojego czasu zaglądała regularnie. W budynku zbudowanym w 1960 roku  znajdowało się dokładnie 5 sypialni i 7 łazienek, basen, prywatna sala kinowa z 18 miejscami, siłownia oraz spa na 12 osób. Dom urządzony był w stylu bardzo nowoczesnym. Aguilera postanowiła sprzedać posiadłość za niebanalną kwotę 6,5 mln $. Ostatecznie w sierpniu 2011 roku gwiazda sprzedała willę za 4,65 miliona dolarów.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ