Albumy

Christina dla magazynu HELLO!

Christina pokazała że nadal wie, czego chce dziewczyna, kiedy miesiąc temu jej córeczka skończyła obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z pomocą narzeczonego Matta Rutlera wyprawiła przyjęcie pełne balonów i bajkowych gości, wśród których znalazła się ulubienica solenizantki, Myszka Minnie. Jednak pomimo szerokiego uśmiechu sławnej myszki nie można było nie zauważyć głównej gwiazdy imprezy, Summer miała za sobą kilka zmian stroju, w tym spódniczkę baletnicy i koronę, miała też na sobie urodzinową czapeczkę. Summer jest zawsze taka radosna, Christina powiedziała magazynowi HELLO. Myślę że była bardzo podekscytowana obecnością tylu ludzi, no i oczywiście Myszki Minnie. Chcieliśmy żeby przyjęcie było wyprawione w stylu karnawału, z dużą ilością balonów i bąbelków. Byliśmy otoczeni rodziną i przyjaciółmi. To było przyjęcie pełne miłości.

Goście witani byli wielką tablicą, na której wypisane zostały wszystkim tym, co uwielbia Summer, łącznie z mamą, tatą i starszym bratem. Do listy dołączono także piłeczki, psy, króliczki oraz przymierzanie butów. Lubi wszystko to, co dziewczęce, całkiem jak jej mama, mówi Christina, lubi różowy kolor, Myszkę Minnie i psyBiorąc pod uwagę jej korzenie, nie jest niespodzianką że Summer lubi też tańczyć oraz grę na pianinie. Czy to oznacza że rośnie nam kolejna gwiazda popu? Jest jeszcze za wcześnie, ale naprawdę lubi muzykę – które dziecko jej nie lubi? Jednak Christina, która dzień poprzedzający przyjęcie urodzinowe córki spędziła na występie w Apollo Theater nie ma żadnych oczekiwań związanych z pójściem Summer w jej ślady – lub w ślady jej ojca, producenta filmowego. Na razie woli chwalić się jej osiągnięciami. Jest niesamowita, mówi dumna mama, szybko zaczęła chodzić, a nawet  mówić. Byłam w szoku, nie spodziewałam się że zacznie mówić tak wcześnie. Summer chce robić wszstko to, co jej starszy brat, a on chce jej wszystko pokazać, to urocze. Pierwszymi słowami Summer były „książka” i „tata”, co nie jest zaskoczeniem dla Christiny, to zdecydowanie córeczka tatusia.

oW1i0MI9UY8

Christina i Matt poznali się na planie filmu Burleska, a zaczęli się spotykać pod koniec 2010 roku. Para zaręczyła się w walentynki 2014 r., sześć miesięcy przed urodzeniem Summer. Kiedy Summer się urodziła i podano mi ją po raz pierwszy, spojrzeliśmy z Mattem w jej wielkie niebieskie oczy i zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia, powiedziała nam Christina w zeszłym roku. Ten stan trwał nieprzerwanie, kiedy rok później skryta Christina udostępniła w sieci zdjęcie Matta tulącego córkę z podpisem „rozświetlasz nasze życie, wszystkiego najlepszego, Summer”. Matt jest wspaniałym ojcem, powiedziała Christina, wiedziałam że tak będzie, ale jego więź z Summer i uwaga jaką jej poświęca spełniają wszystkie oczekiwania. Kiedy Summer pojawia się w pokoju, Matt wyraźnie staje się radośniejszy. 

Christina poświęca się się rodzinie póki tylko może, niedługo wraca do studia nagraniowego, a także do programu The Voice. Do tego wszystkiego rozpocznie nauczanie w serwisie MasterClass. Jestem bardzo podekscytowana pracą nad nowym albumem, premierą nowego zapachu Touch of Seduction oraz 10 sezonem The Voice. Naprawdę wiele się u mnie dzieje i nie mogę się doczekać podzielenia się moją nową muzyką z fanami. 

%d bloggers like this: