The Voice

WIDEO: Konferencja prasowa The Voice!

Tuż po zakończeniu emisji siedemnastego odcinka The Voice, czwórka trenerów udała się w stronę czekających dziennikarzy, na zaplanowaną konferencję prasową. Prowadzący show, Carson Daly, towarzyszył Christinie, Adami, Blake’owi i Pharrellowi w jej trakcie. Muzycy zostali zapytani o to jak się czują, gdy muszą odesłać członków swoich drużyn do domu. Piosenkarka odpowiedziała:

Oczywiście jest to bardzo smutny moment, najbardziej niewdzięczny element naszej pracy. Jest to wciąż pewna rywalizacja, taki jest format. Jestem jednak pewna swoich decyzji, odpowiadając na Twoje pytanie.

Gdy padło pytanie o ulubionego członka innej drużyny, Christiną przyznała, że od początku programu podkreśla jak wielkie wrażenie robi na niej Sawyer Fredericks z grupy Pharrella Williamsa. Przy okazji opowiedziała o tym co sądzi o swoich podopiecznych:

India do tej pory daje świetne, solidne występy, Kimberly odkrywa siebie na nowo z każdym wykonem, błyszcząc na scenie. Nie mogłabym być bardziej dumna z Roba, którego wypycham z jego strefy komfortu, po to by pokazał nowe rzeczy.

Jedna z dziennikarek, przypominając o osławionym pocałunku z Madonną w trakcie MTV Video Music Awards w 2003 roku, zapytała Christinę co sądzi o ostatnim zachowaniu Królowej Pop, kiedy to podczas występu z raperem Drake’iem, pocałowała go na oczach zgromadzonej widowni:

O Boże, żyje całkowicie poza zasięgiem… Nie wiedziałam nawet o tym zdarzeniu!

%d bloggers like this: