Albumy

WIDEO: Wywiad z Christiną w Extra TV!

Już dziś, w programie Extra zostanie pokazany wywiad przeprowadzony z Christiną, nagrany na planie The Voice, najpewniej w trakcie trwania Battle Rounds. Piosenkarka opowie o nadchodzącym sezonie muzycznego show, swojej córeczce Summer Rain i o tym, jak wróciła do figury z przed ciąży.

*****************

Jak zapowiadaliśmy, Christina udzieliła wywiadu dziennikarce programu EXTRA, w którym opowiedziała o córeczne Summer Rain oraz nowej muzyce.

Mam bardzo wyluzowane dziecko, jest bardzo spokojna, bardzo łatwo jest ją rozśmieszyć i sprawić żeby się uśmiechnęła, to takie proste, dzięki bogu! mówi Christina. Jest taka piękna, te jej wielkie niebieskie oczy, jest wspaniała… czuję się błogosłowiona i bardzo szczęśliwa mając Summer Rain w moim życiu.

Aguilera podzieliła się ostatnio zdjęciem swojej córki, która miała na sobie różową sukienkę i pieluszkę z napisem Lil Diva. O zdjęciu powiedziała: Jej mała pupa! Małe tłuściutkie nóżki. Uwielbiam je.

Jej syn Max, owoc pierwszego małżeństwa, jest zachwycony rolą starszego brata. Jest dla niej taki słodki i ujmujący, muszę mu przypominać jedynie o tym, aby mył ręce przed dotknięciem dziecka. Chodzi do szkoły, ma 7 lat, więc jest między nimi mała różnica wieku, ale to tak naprawdę świetna rzecz, bo nie kłócą się o zabawki, Max jest wielkiem pomocnikiem i nauczycielem, jest naprawdę wspaniały, kochający i słodki. Czasami pytam: ile masz lat? Jest dla niej niczym babcia kiedy mówi że „wszystkiego ją nauczy”.

Dodatkowo poza powrotem do programu The Voice Christina jest zajęta pracą nad nową muzyką. Artystka podjęła też współpracę z innym trenerem, Pharrellem Williamsem. W czasie mojej ciąży spotkałam się z nim żeby porozmawiać o kierunku w jakim chce pójść z nowym albumem, pogadaliśmy o muzyce i jest taka jedna piosenka jaką stworzył którą szczególnie pokochałam.

Czego po nowej muzyce mogą spodziewać się fani? Jest szczera i pochodzi z głębi serca, jestem bardzo podekscytowana tym, że mogę przelać całe moje serce w ten album. Zbierałam, pisałam i wpadałam na coraz to nowe pomysły na kolejne części tego jak czułam się przez cały ostatni rok. Jestem bardzo podekscytowana przemianą tego na wokal i połączeniem tego wszystkiego razem. Mam nadzieję na nowe duety i odkrycie całkiem nowych talentów, to naprawdę ekscytujące. Uwielbiam ten kreatywny proces.