News

Christina w wywiadzie dla magazynu OK!

W najnowszym wydaniu magazynu OK! pojawił się wywiad z Christiną. Rozmowa została przeprowadzona za kulisami produkcji reklamy promującej ostatni zapach artystki – Woman. W wywiadzie Christina opowiedziała m.in. o samym zapachu, swoich ulubionych kosmetycznych trikach oraz inspiracjach.

Christina Aguilera się zmienia, to samo dzieje się z jej zapachami. W wieku 34 lat mama dwójki dzieci prezentuje swoje siódme perfumy, które są wyrazem jej nowej pewności siebie. Kiedy kobieta ma kontakt z samą sobą, posiada silniejsze poczucie własnej osoby i zmysłowość, które nie przejdą niezauważone, mówi. Perfumy, stanowiące połączenie gruszki, magnolii oraz piżma, są zarówno przyjemne jak i poważnie seksowne. Wokalistka zdradziła nam dlaczego zdecydowała się na kombinację akurat tych nut, a także opowiedziała o macierzyństwie oraz przepisie na idealne czerwone usta.

Czym ten zapach różni się od poprzednich?
Uwielbiam tworzenie całej rodziny zapachów, które pomagają kobietom zaakceptować różne aspekty ich osobowości. Perfumy Woman pozwalają kobietom odkryć ich kobiecość, elegancję i wewnętrzną siłę. Baza zapachu, magnolia, reprezentuje piękno, płodność i wytrwałość, czyli wspaniałe aspekty bycia kobietą.

Jaka jest twoja najlepsza rada na temat piękna?
Wysypiaj się! To prosta rzecz, a naprawdę wiele daje.

Co cię inspiruje w kwestii urody?
Uwielbiam look dawnego Hollywood: platynowe włosy i czerwone usta. To bardzo w stylu Marilyn Monroe – czyste, kobiece piękno.

Jakie stosujesz triki związane z czerwoną szminką?
Cały czas dbam o to, żeby moje usta były nawilżone. Używam 10 różnych produktów. Uwielbiam błyszczący, głęboki ciemnojagodowy odcień. Jeśli masz jasną cerę, sięgnij po prawdziwą czerwień lub różową czerwień. Jeśli twoja cera jest ciemniejsza, spróbuj czerwieni o brązowej bazie, np. odcienia ceglanego.

Jak bycie mamą zmieniło twoje zwyczaje?
Kiedy jestem w domu, wkładam dresy i po prostu relaksuję się z moimi dziećmi. Mam dwie strony: jedna lubi wylegiwać się w łóżku i śpiewać dzieciom kołysanki, a druga wychodzi na scenę – ekstrawertyk i artysta. To dla mnie ważne aby ją również wyrażać. Nie ma ku temu zbyt wiele okazji, ale staram się fajnie się ubrać i wyglądać efektownie. Czy to poprzez makijaż oczu, wyjątkowy zapach czy nowy kolor lakieru, najważniejsze żeby było to kobiece i seksowne.

Jakieś rady dla nowych mam jak być seksowną?
Myślę że najważniejsze jest to, żeby być szczęśliwym i zdrowym. Chodzi o to żeby czuć się dobrze we własnej skórze oraz o brak potrzeby akceptacji ze strony innych żeby czuć się wspaniale. Wszystkie kobiety mają naturalny seksapil, niezależnie od wszystkiego. Czasami wystarczy coś tak małego jak kąpiel z bąbelkami, aby się zrelaksować i poczuć seksownie.

%d bloggers like this: