Perfumy

Wywiad dla duńskiego magazynu SKØN!

Promocja najnowszego zapachu Christiny, Woman, trwa. Trzeciego wywiadu dotyczącego perfum artystka udzieliła dziennikarzowi duńskiego magazynu SKØN. W rozmowie Christina opowiedziała o samym zapachu, o akceptacji siebie oraz o zdrowym stylu życia.

Wewnętrzna siła jest bardzo seksowna. Od czasów kiedy zadebiutowała w bardzo młodym wieku, ikona popu i diva Christina Aguilera rozwinęła się w silną i pełną spokoju kobietę. Magazyn SKØN rozmawiał z Christiną o jej najnowszych perfumach, pięknych zapachach, wyrozumiałości i pewności siebie.

Perfumami Woman chciałaś wczuć się w kobiecą stronę osobowości, tą którą wszystkie posiadamy. Kiedy ty czujesz się najbardziej kobieco i pięknie?
Różne etapy życia reprezentują co innego, jednak dla mnie ten moment jest tym, w którym czuję równowagę i spokój. Jest tak ponieważ jestem pewna, że emanuję najlepszą i najpiękniejszą stroną samej siebie. Jednak poczucie kobiecości i piękna nie musi mieć nic wspólnego z wyglądem zewnętrznym. Właśnie dlatego myślę że tworzenie zapachów to naprawdę świetna zabawa, ponieważ zapach wyzwala wyjątkową wartość w każdym, kto go nosi.

Co twoim zdaniem jest wyjątkowe w twoich perfumach?
My kobiety zawsze coś robimy. Jesteśmy zajęte pracą, rodziną, dziećmi i właśnie dlatego takie szczegóły jak zapach potrafią zrobić choćby małą różnicę. Poza tym użcie perfum nie wymaga od nas czasu, w przeciwieństwie do makijażu, wykonania fryzury czy zdecydowania co na siebie włożyć. Użycie zapachu jest takie proste. Zapach może identyfikować się z nastrojem, sprawić że poczujesz się wyjątkowa, a potem mogą ci przypomnieć, że musisz pamiętać o sobie samej każdego dnia, o czym niestety czasami zapominamy.

Jakie zapachy, poza własnymi, lubisz najbardziej?
Otacza mnie naprawdę wiele zapachów które uwielbiam, na przykład wtedy kiedy chce się zrelaksować wieczorem i zapalam świeczkę zapachową oraz kiedy biorę kąpiel parową. Uwielbiam olejki eukaliptusowe, używam ich absolutnie wszędzie. Ten zapach otwiera moje zmysły i sprawia że czuję się świeża i odmłodzona po długim dniu. Uwielbiam też kwiaty takie jak lawenda i magnolia.

Magnolia to składnik twoich najnowszych perfum, musi to więc byc twój ulubiony zapach.
Tak, mam dużo magnolii w łazience, w miejscu gdzie chcę się czuć bardzo kobieco. To kwiaty symbolizujące życie, piękno, płodność i wytrzymałość. Chcę żeby kobiety czuły właśnie te cechy.

Wydajesz się być bardzo spokojną kobietą. Jaki jest twój sekret?
Oczywiście każdy z nas ma swoje trudne dni, kiedy sami mamy do siebie pretensje, jednak ja zawsze staram się pozostać sobą, niezależnie od wszystkiego. Prowadzę dziennik, w którym spisuję wszystkie swoje myśli i uczucia. Uważam że jest to bardzo ważne, ponieważ im bardziej znasz siebie, tym mniejsze będzie ryzyko że staniesz się obiektem manipulacji czy kontroli przez innych ludzi. Kiedy jesteś sławny jest jeszcze trudniej, ponieważ jesteś atakowany z każdej strony, dlatego w moim przypadku ważne jest to aby wiedzieć kim jestem i żeby stać twardo na ziemi.

Czy był w twoim życiu jakiś szczególny moment w którym zaakceptowałaś się taką jaką jesteś i poczułaś się pewna siebie?
Z każdym rokiem czuje się silniejsza, mądrzejsza i pewniejsza siebie jako kobieta. Jednak szczególnym momentem był czas, kiedy po raz pierwszy zostałam matką. Wtedy zrozumiałam kim jestem jako kobieta, co to oznacza i co mogę dać od siebie.

Jakie kobiety są twoim zdaniem piękne?
W tym momencie piękno nie jest dla mnie tym co widać na powierzchni. Najbardziej atrakcyjne są moim zdaniem silne kobiety. Od zawsze inspirowały mnie starsze kobiety, ponieważ możesz powiedzieć że mają wiedzę, mądrość i doświadczenie, które pokazują co przeżyły i że mają za sobą długą podróż. To właśnie jest seksowne, dla mnie seksowniejsze niż to co uważane jest za stereotypowe piękno. Wolę treść.

Jesteś znana z zamiłowania do eksperymentowania z wyglądem, jaki jest twój ulubiony look na co dzień?
Ważne jest dla mnie nawadnianie i nawilżanie. Zawsze noszę kapelusz, ponieważ nie chcę zepsuć sobie fryzury i dlatego że nie cierpię słońca. Bardzo szybko mam go dosyć. Jeżeli zostaję w domu i nigdzie nie idę, chcę mieć po prostu zdrową i nawilżoną skórę, zawsze sięgam po najlepsze produkty. Uwielbiam wszelkie balsamy do ust. Ogólnie mówiąc, jeśli nie pracuję, wybieram naturalny wygląd.

Co jeszcze robisz aby zachować zdrowy styl życia?
Ćwiczę, ale jeśli coś jest zbyt zajmujące, wolę sobie odpuścić. Wolę coś, co mnie napędzi i zrelaksuje. Uprawiam jogę i szaleję za moją instruktorką. Jest rozsądna i skupiona. Jest typem kobiety który podziwiam, taka która dla mnie zawsze wygląda dobrze, bo emanuje wewnętrzna siłą. Lubię też spacery na łonie natury, które są bardzo dobre dla duszy i wyzwalają blask. Staram się żeby to wszystko było proste i tak łatwe jak to tylko możliwe.

%d bloggers like this: