News

Christina w wywiadzie dla OK! Magazine.

Christina, która obecnie spędza czas w domu z rodziną po tym jak w sierpniu urodziła córeczkę Summer Rain, rozpoczyna promocję swojego najnowszego zapachu, Woman. Pierwszy wywiad po urodzeniu dziecka udzieliła dziennikarzowi niemieckiego wydania magazynu OK!. Głównym tematem rozmowy były perfumy, jednak Christina opowiedziała również co nieco o swoich dzieciach. Ponadto, jak poinformował na swoim oficjalnym profilu na facebooku reżyser reklamy promującej zapach Woman, Mark Liddell, wideo pojawi się już wkrótce!

Wydajesz perfumy od 2007 r. Co daje ci nowe pomysły?
Jako artystka wciąż zwracam uwagę na to co mnie otacza, ale inspirację mogą przynieść również nowe rzeczy pojawiające się w moim życiu. Uwielbiam bycie kobietą oraz celebrowanie tego. Co mogło być więc lepsze niż zadedykowanie tego zapachu tej części mnie?

Jesteś gwiazdą, taką która zawsze wygląda stylowo i wspaniale. Co znaczy dla ciebie piękno?
Piękno to postrzeganie siebie, zaczyna się wewnętrz ciebie. Szczególnie kobiety nie zawsze czują się idealnie, walcząc z przeszkodami, o których istnieniu mężczyźni nie mają nawet pojęcia. To bardzo ważne aby się rozpieszczać i pamiętać, że jest się kimś wyjątkowym. Nic nie może tego zrobić szybciej niż perfumy. Tylko osoby którą czują się piękne będą tym emanować.

Jak sobie dogadzasz?
Uwielbiam masaże! Kiedy nie mam ochoty na wyjście z domu, ktoś, kto robi mi masaż przychodzi do mnie. To luksus na który pozwalam sobie od czasu do czasu. Zwyczajna kąpiel z bąbelkami również może być bardzo przyjemna. Każda kobieta powinna poświęcać sobie trochę czasu bez wyrzutów sumienia.

Jak się czujesz z myślą że inne kobiety mają na sobie twoje perfumy? Czy to dziwne uczucie że tysiące ludzi pachną jak ty?
To jest najlepsze jeśli chodzi o perfumy. Chociaż są identyczne, to na każdej kobiecie pachną trochę inaczej. Zapach perfum łączy się z indywidualną wonią i feromonami noszącej je osoby. Aromat zmienia się w zależności od tego kto je nosi. Oczywiście sam fakt, że tyle osób ma na sobie moje perfumy jest zabawny. Ponieważ jednak każda kobieta nosi je na inny sposób, nawet tego nie zauważam.

Twój syn Max został ostatnio starszym bratem. Jakich wartości uczysz swoje dzieci?
Ważne jest to, żeby dobrze się ze sobą czuli i rozwijali pewność siebie – ale mimo to pozostali skromni. Muszą się nauczyć, że pracowałam bardzo ciężko żeby zapewnić im przyjemny styl życia, że trzeba walczyć o swoje cele, bez natychmiastowego poddawania się kiedy za pierwszym razem coś nie wyjdzie. Obecnie Max uczy się wiązać buty, a to może być bardzo frustrujące dla sześciolatka (śmiech).

%d bloggers like this: