News

Christina: Kobiety powinny czuć się pysznie!

Przedstawiamy tłumaczenie kolejnego wywiadu Christiny dotyczącego najnowszego zapachu, Woman. Rozmowa z niemieckim magazynem Style/Ranking odbyła się jeszcze w czasie kiedy Christina była w ciąży z córką Summer Rain, która przyszła na świat w sierpniu.

Twój najnowszy zapach, Woman, celebruje kobiecość w każdej kobiecie. Co sprawia, że te pefumy są bardziej kobiece niż poprzednie?
Uwielbiam wyzwania i próbowanie nowych rzeczy i nowych kwiatów. Doszliśmy do momentu w którym na kobiety ma wpływ wiele różnych aspektów: rodzina, praca i inne ważne rzeczy. One wszystkie sprawiają, że kobieta jest kimś wyjątkowym i perfumy Woman sprawiają, że moga się one poczuć wyjątkowo i celebrować ten fakt. Poprzez wszystkie składniki perfum, czyli magnolię, bursztyn czy ananas, kobiety powinny czuć się „pysznie” i świeżo.

Jakim wyzwaniem było stworzenie zapachu Woman?
Dla mnie, perfumy to najważniejszy sposób na to, aby poczuć się kobieco i celebrować tą kobiecość. Mogą dodać sił żeby poczuć się dobrze z tym co nas martwi, z tym z czym się musimy się mierzyć i po prostu iść dalej. Proces tworzenia perfum zawsze jest wyjątkowy. Mogą poprawiać twój humor albo spowodować że się zrelaksujesz. Lubię otaczać się rzeczami, które sprawiają że dobrze się czuję. Chciałam coś pokazać tym zapachem.

A czym różni się on od twoich poprzednich perfum?
Jestem na takim etapie mojego życia, że inspiruje mnie wiele rzeczy: nowa miłość, kolejne dziecko oraz podróżowanie, przykładowo, Japonia i słynne kwitnące wiśnie. Wszystko w mojej karierze i życiu odzwierciedla to, co robię. Czy to nowy album czy perfumy. To ciągły rozwój.

Jak bardzo zaangażowana jest w prace nad tworzeniem zapachu? Czy ciąża wpływa jakoś na twój węch?
Bardzo. Obecnie pracujemy nad nowym zapachem, Procter & Gamble (producent perfum – przyp. red.) jest zawsze otwarte na moje sugestie i inspiracje i na to jakie zapachy mi się podobają oraz jakie akcenty kwiatowe chciałabym dołączyć do zapachu. Mają naprawdę szeroką wiedzę, prowadzimy dialog na równych warunkach co skutkuje tworzeniem zupełnie nowych rzeczy.

W jakich chwilach kobiety powinny nosić twój zapach?
Uważam że nie ma określonych chwil kiedy trzeba nosić perfumy. Wiele kobiet nosi je wtedy kiedy wychodzi. Ja jednak lubię niewyszukany sposób noszenia perfum. Dwa psiknięcia kiedy idę do łóżka albo kiedy mam na sobie szafrok. To zależy ode mnie żebym mogła poczuć się wyjątkowa, żebym otoczyła się pięknymi rzeczami, takimi jak eukaliptus czy róże w moim domu.

Twój nowy album zatytułowałaś Lotus. Który kwiat wolisz, lotos czy magnolię?
To dwa różne kwiaty i dwa różne znaczenia. Uwielbiam lotos i znaczenie kwitnienia: słońce i ponowne narodzenie. Jednakże magnolia jest dla mnie źródłem życia i symbolem piękna, płodności, wytrzymałości i perfekcji. No i to po prostu piękny kwiat.

Jesteś pewna swoich latynoskich korzeni, co pokazałaś poprzez swój hiszpańskojęzyczny album oraz pojedyncze piosenki. Czy planujesz pójście w tym kierunku ze swoimi perfumami?
To naprawdę dobry pomysł, nigdy o tym nie myślałam. Mój ojciec pochodzi z Ekwadoru, ale ja chciałabym poznać lokalne kwiaty i zrobić małe poszukiwania. Nigdy tam nie byłam, ale chciałabym poznać tamte obszary i zbadać moje korzenie. Podsunąłeś mi świetny pomysł, dziękuję!

%d bloggers like this: