Recenzje

WIDEO: Adam Levine o finale The Voice | Media na temat występu Christiny i Lady Gagi!

Choć od finału The Voice minęło kilka dni, to media wciąż, w mniejszy lub większy sposób, dyskutują nie tyle o zwyciężczyni muzycznego programu, Tessanne Chin, co o występie, który, według wielu fanów, przeszedł do historii. Mowa oczywiście o duecie Christiny i Lady Gagi w utworze Do What U Want , który porwał zgromadzoną w studio publiczność. Artystki połączyły swe siły na jeden wieczór, udowadniając, że wszelkie nieporozumienia, plotki i pomówienia mają dawno za sobą, jednocześnie pokazując, że – niezależnie od tego co mówią media – są w stanie wystąpić razem na scenie i dać świetne show. Tego samego zdania jest wiele portali muzycznych, plotkarskich i stacji telewizyjnych. Zebraliśmy dla Was kilka opinii, które możecie przeczytać poniżej.


[HD] Lady Gaga & Christina Aguilera – Do What U… przez IdolxMuzic

Tweety:

Lady Gaga
@xtina dziękuję za wspólny występ, Twoje serce jest wielkie jak twój głos. Jestem fanką od długiego czasu, nie mogę uwierzyć, że dzieliłyśmy razem scenę.

Bill Werde (Billboard Magazine)
Złoto, szampan i płatki róż: @ladygaga i @xtina wygrały finał The Voice swoim występem

Hayley Williams (Paramore)
@xtina to marzenie spotkać Ciebie! Pamiętam jak uczyłam się śpiewać wszystkie wysokie dźwięki razem z Twoją pierwszą płytą 🙂 dziękuję za ciągłą inspirację, szczęśliwego finału!

JustJared
Niesamowity duet Christiny Aguilery i Lady Gagi!!!

HollywoodLife
Christina Aguilera i Lady Gaga zakończyły swój konflikt wspólnym występem w finale The Voice!

Mark Burnett
WOW! Dwie legendarne performerki na jednej scenie. Tłum wciąż szaleje dla trenerki @xtiny i @ladygagi!

MTVNews
@Fighters i @Monsters łączcie się! Zobaczcie występ Christiny Aguilery i Lady Gagi w stylu lat 70.!

MTVBuzzworthy
BOŻE MIEJ ZMIŁOWANIE! Tyle włosów, tyle wokali, TAKXTINA, TAKLADYGAGA!

USWeekly Epicki popowy duet! Christina i Lady Gaga zaśpeiwały „Do What U Want” w finale The Voice.

Artykuły:

CNN
Trudno skraść uwagę od finalistki The Vocie, Tessanne Chin, ale duet Lady Gagi i Christiny Aguilery znalazł na to sposób. Dwie super gwiazdy połączyły swoje siły, by wystąpić z utworem Gagi „Do What U Want” i sprawiły, że zaczęliśmy się zastanawiać dlaczego Mother Monster nie zaprosiła Xtiny do zaśpiewania na singlu już od samego początku.

VH1
Moment, w którym piosenkarki trzymały się za ręce powinien uciszyć wszelkie plotki dotyczące rywalizacji. Nie obchodzi nas kto od kogo skopiował wizerunek lub brzmienie. Fakt, że Lady Gaga pozwoliła Christinie założyć perukę większą od swojej, ukazuje względy jakie ma do swojej starszej koleżanki-divy. Obydwie panie ŚPIEWAŁY NA ŻYWO I BYŁY ŚWIETNE. W końcu show nazywa się „The Voice”.

LosAngelesTimes
Występ był niespodziewanie inspirujący. Divy okrążały siebie nawzajem by potem połączyć swoje dłonie. Razem dumnie kroczyły po scenie w super-błyszczących, złotych strojach, które podkreślały różnice między piosenkarkami – kostium Gagi był pełen ostrych kątów, głaska sukienka Aguilery podkreślała jej kształty. Uniosły dumnie kieliszki i zaśpiewały utwór Gagi „Do What U Want”. Wy, kochający plotki, róbcie co chcecie z ich historią, ale wygląda na to, że zrobiły wszystko, by to naprawić i wyprostować.

SmallScreenScoop
Chociaż to Tessanne Chin wygrała tegoroczną edycję The Voice, to Christina Aguilera i Lady Gaga skradły show. Twitter eksplodował kiedy trenerka The Voice dołączyła na scenie do utworu „Do What U Want”. Występ był fantastyczny. Dwie divy brzmiały rewelacyjnie i połączyła je, o dziwo, niesamowita chemia.

***

Adam Levine, tuż po zakończeniu finałowego odcinka The Voice, zapytany o to co sądzi o wspólnym występie Christiny i Lady Gagi, wyznał, że oglądanie dwóch, niesamowitych piosenkarek na jednej scenie było czymś niezwykłym. Poniżej możecie zobaczyć wywiad z wokalistką Maroon 5.

%d bloggers like this: