Oficjalne

WYWIAD: Christina o nowym zapachu i kobiecych sekretach dla Life&Style.com

W ramach promocji swojego najnowszego zapachu, Unforgettable, Christina Aguilera udzieliła krótkiego wywiadu dla strony Life&Style. Dziennikarka Kristy Johnson zapytała nie tylko o inspiracje pojawiające się w trakcie tworzenia perfum ale również o sekrety stojące za świetnym wyglądem piosenkarki. Tłumaczenie znajdziecie poniżej.

Jesteśmy podekscytowani mogąc wypróbować Twój najnowszy zapach. Jak poszło przygotowywanie kampanii reklamowej dla „Unfogettable”?

– Było wspaniale. Ponownie połączyliśmy siły z fotografem, Markiem Liddell’em, ponieważ jego wizje są takie zmysłowe i seksowne, a ja bardzo lubię z nim pracować.

Gdzie odnalazłaś inspiracje dla zapachu?

– Wyciągnęłam je z momentów, kiedy naprawdę chciałam się czuć zmysłowa i pewna siebie, by zostawić po sobie niezatarte wrażenie. Z chwil, w których kobieta naprawdę chce się poczuć niezapomniana.

Po wydaniu innych, odnoszących sukces perfum, jak postrzegasz ewolucje, którą przeszła linia Twoich zapachów?

– Jestem dumna z całej mojej palety zapachów. Podoba mi się to, że każdy ma wspólny wątek – piżmo, jako nutę bazy, które naprawdę uwielbiam. Bawię się głównymi zapachami, które uzupełniają i zmieniają każdą perfumę.

Jak nosisz swój zapach?

– Lubię nanosić go na kark – czasami nawet przed snem, ponieważ czuję, że to jedna z tych małych rzeczy, które sprawiają, że czujesz się seksowna, wyróżniona.

Jak myślisz, co sprawia, że kobieta staje się niezapomniana?

– Okazywanie w pełni tego kim jest, bycie zmysłową i pewną siebie. Zapewnienie, że nawet gdy wychodzi z pokoju, pozostawia w nim swój zapach i siebie.

Jakich rad udzieliłabyś kobietom, by poczuły się seksownie i pewnie?

– Nie oceniajcie się zbyt nisko! Podkreśl swoje zalety, zaznacz pozytywny niżeli negatywy. Wszyscy mamy wady ale kluczem jest miłość do samego siebie, pokochanie tych wszystkich szczególnych cech.

Wyglądasz niesamowicie. Jakie są Twoje podstawowe zasady dbania o siebie?

– Zawsze myję twarz przed pójściem do łóżka, używam do tego delikatnego środka oczyszczającego. Później ją nawilżam, uwielbiam nawilżanie!

Czy są jakieś kosmetyki lub konkretne marki bez których nie mogłabyś żyć?

– Lubię balsam Cle De Peau i czerwony błyszczyk od LipSense.

Co jest Twoją ulubioną czynnością, gdy chcesz się odprężyć?

– Wracam do domu, do mojego syna, zakładam spodnie dresowe i spędzam z nim czas. Ale uwielbiam również masaż.

Dodatkowo, do naszej galerii dodaliśmy trzy nowe zdjęcia promujące zapach. Żeby je zobaczyć wystarczy kliknąć w poniższą ikonkę!

%d bloggers like this: