Oficjalne

WIDEO: Christina w studiu nagraniowym!/Występ z Flo Ridą!

Po niespodziance jaką okazał się zapowiedziany przez prowadzącego program The Voice, Carsona Daly występ, który odbędzie się w przyszłym tygodniu, czas na kolejną. Jeszcze do wczoraj nie wiadomo było, z jaką piosenką Christina wystąpi. Wskazówką mógł być tajemniczy tweet, zamieszczony przez artystkę 26 października, który był odpowiedzią na wiadomość udostępnioną przez wokalistkę Christinę Perri: „Piosenka Say Something zespołu A Great Big World jest teraz moją ulubioną…”, na co Christina odpowiedziała „Moją też! Poczekaj. Nadchodzi niespodzianka…„.

Fani zastanawiali się czego może dotyczyć ten wpis, wczoraj sama Christina wyjaśniła, że nagrała piosenkę Say Something razem z zespołem i to właśnie z nią wystąpią w programie we wtorek, 5 listopada! Do wpisu artystka dołączyła materiał wideo ze studia nagraniowego.

 

Ponadto, jak informuje oficjalny Twitter programu The Voice, już w poniedziałek, 4 listopada, zobaczymy występ Christiny z raperem Flo Ridą i jego nowym singlem How I Feel, zawierającym sample ze znanego utworu Niny Simone, Feeling Good.

%d bloggers like this: