Recenzje

Artist Direct: Recenzja piosenki Say Something!

Portal muzyczny Artist Direct przygotował recenzję kolaboracji grupy A Great Big World i Christiny, którą możecie przesłuchać TUTAJ. Jest to oficjalne audio utworu, opublikowane przez członków zespołu.

Każdego roku pojawia się piosenka, która definiuje moment tak pięknie i tak brutalnie, że nie można przejść obok niej obojętnie. Wywołuje najbardziej niewinne, najbardziej potężne i najbardziej namiętne reakcje jakie tylko są możliwe, i rozbrzmiewa na całym świecie z siłą wulkanu. Ostatnio można było wymienić kawałki takie jak „Rolling in the Deep” czy „Somebody That I Used to Know”. Były idealne w tamtym czasie, ale przekroczyły ten etap i stały się ponadczasowe. Teraz, Say Something w wykonaniu A Great Big World i Christiny Aguilery jest TĄ piosenką roku 2013.

Powolne, uderzające pianino praktycznie ciągnie za serce kiedy Ian Axel i Chad Vaccarino nakreślają obraz rozstania, które jest warte Oscara. Jest w tej piosence wartość niemal filmowa, która sprawia, że jest ona żywa, tętniąca życiem. Występ Chistiny Aguilery jest jednym z jej najlepszych, po mistrzowsku wzmacnia główną część piosenki i harmonię. Jeżeli usłyszysz ją raz, już nigdy jej nie zapomnisz.

Jeszcze nie raz będziemy mówić o Say Something. To rewelacja 2013 roku.

Piosenka otrzymała 5 na 5 możliwych gwiazdek.

%d bloggers like this: