News

A Great Big World o kolaboracji z Christiną!

Jak już Was informowaliśmy, Christina nagrała wspólnie utwór „Say Something” z muzyczną grupą A Great Big World. Zespół na swoim oficjalnym facebooku już od jakiegoś czasu przygotowywał swoich wielbicieli na „wielki news”, z którego będą zachwyceni. Wczoraj zostawili wpis, w którym poinformowali fanów o kolaboracji z piosenkarką.

Okej – możemy napełnić Was już „ekscytującym newsem” o którym wspominaliśmy ostatnio! Kilka tygodni temu mieliśmy telefon, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, że Christina Aguilera nie tylko słyszała i pokochała „Say Something” ale również chciała nagrać (utwór) jako duet i zaśpiewać go na żywo w programie The Voice! AHHHH! To wciąż wydaje się być nierealne. Praca z Christiną była niesamowitym i inspirującym doświadczeniem i nie możemy się doczekać aż usłyszycie nową, piękną wersje tej piosenki.

Tak więc w ten wtorek, 5 listopada, włączcie telewizory, by zobaczyć nas w The Voice! W Następnym tygodniu wydamy utwór nagrany razem z Christiną oraz rozpoczniemy przedsprzedaż naszego nowego albumu ” Is There Anybody Out There?” – czekajcie na więcej szczegółów!

Kochamy Was!
Ian i Chad

Muzycy chwilę później zostawili kolejny wpis, w którym określili pracę z wokalistką jako niezwykłe doświadczenie i zaszczyt, udostępniając jednocześnie filmik ze studia, który dodała również sama Christina na swoim oficjalnym facebooku. Poniżej możecie zapoznać się z oryginalną wersją piosenki i z fragmentami nowej.

%d bloggers like this: