Hoy Tengo Ganas De Ti

Pozycja „Hoy Tengo Ganas De Ti” na listach przebojów! / „We Remain” na iTunes

W ostatnim tygodniu duet Christiny Aguilery i Alejandro Fernandeza „Hoy Tengo Ganas De Ti” zanotował wzrost o jedno oczko na liście Spanish Contemporary Mediabase z miejsca #15 na pozycję #14. Emisja utworu powiększyła się do 406 odtworzeń w radiach. Nie inaczej miało miejsce w serwisie YouTube, gdzie teledysk zanotował wzrost o ponad 2 miliony osób i obecnie może poszczycić się ponad 19 milionami wyświetleń.

W czwartek również magazyn Billboard opublikował aktualne notowania coveru. Tym razem piosenka uplasowała się na #8 miejscu listy Hot Latin Songs i jest to spadek w porównaniu z zeszłym tygodniem o 1 pozycję. Podobną sytuację zaobserwować można na listach Latin Streaming i Latin Pop Songs. W obu przypadkach nastąpił spadek w porównaniu do poprzedniego tygodnia o jedno oczko (Latin Streaming – obecnie miejsce #11; Latin Pop Songs – miejsce #15). Niezmiennie jednak utwór plasuje się na #7 pozycji Latin Digital.

Tymczasem najnowsza produkcja autorstwa Christiny Aguilery „We Remain” po osiągnięciu numeru #1 wśród piosenek pochodzących ze ścieżek dźwiękowych m.in. w USA czy Kanadzie, jak również w takich europejskich krajach jak Włochy czy Hiszpania obecnie najwyżej plasuje się wśród krajów Europy w… Rosji, gdzie zajmuje #9 miejsce. Słabiej kawałek radzi sobie w Stanach Zjednoczonych (#84), Brazylii (#89) i Irlandii (#95). Poza pierwszą setką najpopularniejszych utworów znajduje się w Wielkiej Brytanii (#146), Hiszpanii (#160) czy Australii (#347). Według krążących tu i ówdzie plotek „We Remain” zagości w amerykańskich rozgłośniach radiowych już 8 października. Na razie prosimy jednak podchodzić do tej informacji z rezerwą.

%d bloggers like this: