Recenzje

Pierwsze opinie dotyczące „We Remain”/ Utwór w polskim iTunes!

„Nazwanie ‚We Remain’ Christiny Aguilery potężną balladą byłoby całkowitym niedomówieniem” – zaczęli podsumowanie nowego utworu piosenkarki redaktorzy serwisu Idolator. „Być może wokalistka wygrywa swoje własne igrzyska śmierci (widzieliście jej okładkę magazynu Maxim?) ale w tym momencie gwiazda ponownie stanęła w szranki nagrywając utwór do filmu ‚The Hunger Games: Catching Fire’ – i jeśli fragment utworu udostępniony kilka dni temu wydawał się Wam obiecujący, to pełen kawałek jest jeszcze bardziej królewski (coś w stylu utworów zamieszczonych na płycie Leony Lewis)” – dodali wyraźnie dając do zrozumienia, że nowa produkcja Aguilery podoba im się znacznie bardziej niż materiał zgromadzony na piątym studyjnym albumie „Lotus”. Dziennikarze portalu z prawdziwą przyjemnością zauważyli, że szczególnie refren (So burn me with fire / Drown me with rain / I’m gonna wake up screaming your name) jest dźwięcznym momentem wśród utworów ostatnio wydanych przez piosenkarkę.

„Ballada nagrana na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu powinna być przyjemna dla ucha i typowo filmowa, a ta zdecydowanie taka jest – z napędzającym się beatem od Ryana Teddera i kolosalnym, wznoszącym się wokalem Xtiny” – podsumowali dodając, że z pewnością „We Remain” jest mocniejszym kawałkiem niż wszystkie wymęczone ballady z ostatniego albumu piosenkarki co, według redaktorów portalu Idolator, jest orzeźwiającym powrotem wokalistki po serii niewypałów, które wydała w ostatnim czasie.

Kliknij w ikonę aby przenieść się na stronę sklepu iTunes.

Opinię tę zdaje się potwierdzać amerykański dziennikarz radiowy i prezenter telewizyjny Ryan Seacrest, który informując o nowej piosence Aguilery napisał: „Ognista ballada jest zdecydowanie mocniejsza niż ostatni muzyczny materiał Christiny zwłaszcza, gdy mowa o dwóch ostatnich jej albumach ‚Bionic’ i ‚Lotus’, które nie zostały przyjęte przez opinię i krytyków zbyt dobrze. Ten utwór jest idealnym ożywieniem jej kariery”. „We Remain” według dziennikarza jest drugim singlem promującym soundtrack po wydanym w sierpniu utworze „Atlas” grupy Coldplay.

%d bloggers like this: