Just a Fool

Blake o kolaboracji z Christiną/Gossip Cop dementuje!

Blake Shelton, trener z programu The Voice, z którym Christina nagrała utwór Just a Fool, ktory znalazł się na jej ostatnim albumie Lotus, udzielił niedawno wywiadu w programie radiowym A Red, White and Air Force Blue Christmas. Zapytany przez prowadzącego o osobę, która zachwyciła go najbardziej podczas tworzenia duetów, Shelton wymienił Christinę.

Ze wszystkich osób, z którymi śpiewałem dotychczas, tą, która zafascynowała mnie najbardziej była Christina Aguilera. Nagraliśmy duet na jej ostatni album, piosenka nazywa się Just a Fool. Wystąpiliśmy z nią kilka razy. Nadal nie mogę w to uwierzyć, kiedy z nią śpiewam, a śpiewaliśmy razem już wiele razy w programie The Voice, to w jaki sposób śpiewa jest niesamowity, to naprawdę robi wielkie wrażenie.

***

Portal Gossip Cop, zajmujący się weryfikacją krążących wokół plotek, zdementował informację podaną przez portal National Enquirer. Portal ten, opisał historię, z której wynika, że Blake jest głęboko zauroczony swoją koleżanką z programu, Christiną Aguilerą, a jego żona Miranda Lambert ma do niego o to pretensje. Jak napisał Enquirer: Blake zwierzył się niedawno, że Christina mu się podoba, Miranda natomiast bardzo się tym wszystkim denerwuje. Zdenerwowała się kiedy Blake opowiadał o nowej figurze Christiny, i że chciałby, żeby Miranda też tak dobrze wyglądała. Ponadto Miranda obawia się, że przebywanie Blake’a obok Christiny przez tyle godzin dziennie może nie skończyć się dobrze.

Jak dodał na koniec portal Gossip Cop, gdyby dziennikarz piszący o tym obejrzał program, wiedziałby, że Blake i Christina są dla siebie jak rodzeństwo. Informacje na temat problemów w małżeństwie gwiazd country również są fałszywe.

%d bloggers like this: