News

ZDJĘCIA: Pierwsze zdjęcia z sesji dla magazynu Maxim!

Przedstawiamy Wam pierwsze zdjęcia zrobione na potrzeby sesji dla październikowego wydania magazynu „Maxim” na którego okładce znalazła się Christina. Aby zobaczyć sesje wystarczy kliknąć w poniższą ikonkę, pod nią zaś znajdziecie fragmenty wywiadu z piosenkarką.

O tym, co jest seksowne:
Jestem praktyczną, bezpretensjonalną dziewczyną, czuję się komfortowo w topie i męskiej bieliźnie. Zbytnie starania by być seksowną są najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić. Seksowność powinna przychodzić z łatwością, bez wysiłku.
O tym, czy mężczyzna, by przykuć jej uwagę, powinien śpiewać:
W żadnym wypadku! Najszybszą drogą bym poczuła się niekomfortowo i niezręcznie i uciekła, jest facet siedzący przede mną z gitarą w reku, śpiewający serenadę. To nie dla mnie apothekefurmanner.de.
O tym, kto, w czasach Klubu Myszki Myki, Justin Timberlake czy Ryan Gosling, był fajniejszy:
Obydwaj byli bardzo charyzmatyczni, ale myślę, że muszę uciec od tego pytania. Nie chcę by później się na mnie odbiło. Byli ze sobą mocno związani. Mogliby wspólnie iść ramię w ramię, tak jak ja z Britney. Spójrz teraz na nas. To zabawne jak się to wszystko rozegrało.
Jakich mężczyzn lubisz?
Kocham prawdziwych, szczerych facetów, dlatego trzymam się z dala od celebrytów. Nie obchodzą mnie pieniądze, ponieważ, uwierz mi, potrafię o siebie zadbać i potrafię się utrzymać.

W dalszej częśći artykułu czytamy:

Jedynym miejscem, w którym nie musze się kontrolować, jest sypialnia. Bycie zmysłową w relacji z moim partnerem jest świetnym sposobem na zmniejszenie napięcia pod koniec dnia, po ciężkiej pracy. Nie jestem dziewczyną, która jest zbyt zmęczona. (…) Droga do mojego serca jest słodsza i prostsza. Najlepszą dla mnie randką, byłaby taka, w której przychodząc do domu po pracy, jestem witana grilowaną kanapką z serem – zrobioną, nie kupioną – i kieliszkiem wina. Nakładasz mały obrus, trochę kwiatów i zapalasz świeczkę. Im prościej, tym seksowniej.

%d bloggers like this: