Hoy Tengo Ganas De Ti

WIDEO: Alejandro Fernandez opowiada o pracy z Christiną!

27 sierpnia odbyła się konferencja prasowa z okazji wydania przez Alejandro Fernandeza, znanego fanom Christiny z duetu z piosenkarką pod tytułem „Hoy Tengo Ganas De Ti”, albumu w trakcie której latynoski wokalista odebrał oficjalne certyfikaty za sprzedanie ponad 100 tys. egzemplarzy kolaboracji z Aguilerą. Oczywiście w trakcie samej konferencji nie zabrakło wspomnień na temat Christiny. Obecny na sali kierownik wytwórni płytowej Universal Music podzielił się z zebranymi dziennikarzami wspomnieniem na temat rozmowy z Fernandezem dotyczącej potencjalnych kolaboracji na jego płycie: „Zapytałem Alejandra kogo chciałby zaprosić do współpracy na płycie a on powiedział: ‚Chciałbym zaśpiewać z Lionelem Richie’. Odpowiedziałem mu zatem ‚cóż, spróbujemy to załatwić’. Potem powiedział mi: ‚Z Christiną Aguilerą. Ona jest najlepszą wokalistką pop swojego pokolenia i posługuje się dwoma językami, ma latynoskie korzenie i interesujące jest to, że nie śpiewała po hiszpańsku już od długiego czasu…'”. Sam Fernandez opowiadając o kolaboracjach na jego nowej płycie powiedział:

Te trzy duety jakie znalazły się na płycie są niesamowite… Duet z Christiną Aguilerą… Dla mnie ona jest jedną z najlepszych wokalistek ze znacznie większym przewidywaniem, ze wspaniałym międzynarodowym talentem wokalnym, prawdopodobnie najlepszym. Dzięki temu mogliśmy dotrzeć do młodszych pokoleń.

Sama artystka była bardzo podekscytowana możliwością wystąpienia we wspólnym projekcie z Fernandezem o czym wspomniała w wywiadzie udzielonym na planie wideoklipu do „Hoy Tengo Ganas De Ti”. „Kiedy po raz pierwszy usłyszałam o możliwości wystąpienia z Alejandro Fernandezem, jak mogłam odmówić? To była wspaniała okazja. Mam wiele szacunku dla jego talentu wokalnego oraz pasji i siły w jego głosie. Ma duże możliwości” – powiedziała wówczas. Wideo z konferencji możecie zobaczyć tutaj. Wypowiedź na temat Christiny rozpoczyna się około 6:52.

Tymczasem po zakończeniu konferencji prasowej Alejandro Fernandez wziął udział w wywiadzie dla jednej z telewizji. I tym razem nie obyło się bez refleksji na temat Christiny. „Podobało mi się, że Christina była jednym z artystów wybranych do stworzenia duetu, ponieważ uważam, że jest to dziewczyna ze wspaniałym talentem wokalnym, ze wspaniałym głosem. Dla mnie jest jednym z najlepszych głosów w muzycznym przemyśle. Wspaniale było mieć na płycie Christinę” – wyznał z ekscytacją. Wywiad z artystą zobaczycie tutaj.

%d bloggers like this: