News

Lady Gaga otwarcie o kontrowersjach związanych z Christiną.

W programie Watch What Happens Live with Andy Cohen Lady Gaga, która intensywnie promuje swój ostatni singiel „Applause”, została zapytana co sądzi o Christinie Aguilerze a także o czasy swojego debiutu, kiedy to ludzie zaczęli porównywać brzmienie i wizerunek obu artystek. Tłumaczenie jej wypowiedzi znajdziecie poniżej.

Jaka jest twoja opinia o Christinie Aguilerze?
– Jestem wielką fanką Christiny Aguilery od samego początku. Kiedy zaczynałam karierę, pojawiły się kontrowersje o naszej dwójce i czułam, że było to nieuczciwie wobec niej.
Kontrowersjami były rozmowy ludzi, którzy twierdzili, że wydała album, który rywalizował z Twoim brzmieniem.
– Jedyne co wiem, to fakt, że ludzie rozmawiali o Christinie Aguilerze i Lady Gadze, w czasach kiedy byłam nikim. Myślę, że niesprawiedliwym jest dla kogokolwiek, postawić kobietę naprzeciw drugiej, szczególnie w branży muzycznej, kiedy wszystkie staramy się być traktowane poważnie jako kobiety, ponieważ nikt nas nie bierze na poważnie jako prawdziwych muzyków. Christina jest niesamowitą wokalistką, niesamowitą artystką i przepraszam, za wszystko co kiedykolwiek ktokolwiek jej powiedział z mojego powodu, i mam nadzieję, że nigdy nie brała tego na poważnie, ponieważ jest moją inspiracją od kiedy miałam 15 lat. Śpiewałam „I Turn To You” kiedy miałam 15 lat i starałam się zaśpiewać jej wszystkie wysokie dźwięki. Była moją inspiracją, by poszerzyć zakres mojego wokalu i uważam, że to wszystko co się działo, było całkowicie bezsensowne.

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany fragment wywiadu.

%d bloggers like this: