Fani

ZDJĘCIA/WIDEO: Christina na planie The Voice! || Krótka relacja fana z planu.

Nagrywanie odcinków programu The Voice trwa w najlepsze. Od 13 sierpnia trenerzy The Voice uczestniczyć będą w tzw. Battle Rounds, w trakcie których członkowie drużyn będą walczyć między sobą na specjalnie przygotowanej scenie, przypominającej ring. Do galerii dodaliśmy dwa, słabej jakości zdjęcia Christiny, które jeden z fanów umieścił wczoraj w sieci. Zobaczycie je klikając na poniższy obrazek.

Dodatkowo, zachęcamy Was do zapoznania się z relacją fana, który postanowił podzielić się swoimi wrażeniami z planu muzycznego show a także krótkim filmikiem nagranym przez Carsona Daly, udostępnionym wczoraj.

Myślę, że nie muszę zbyt dużo dodawać, skoro sam umieściłem te zdjęcia w sieci, ale jedyne co mam do powiedzenia to, że (Christina) serwowała seksowność. Baby Jane dosłownie się odrodziła. Pojawiła się, wyglądając gorąco, była pełna energii. Szczerze powiedziawszy, uwielbiam tą jej nową energię. (…)Włosy były ułożone w delikatne fale, Baby Jane jest wciąż żywa. Wygląda szczuplej niż miesiąc temu, na poprzednich nagraniach. Była taka drobniutka ale wciąż seksowna. (Sukienka) miała dekolt ale był dobrze umiejscowiony, makijaż nie był ciężki. Delikatnie ale wytwornie. (…) Chemia między nią a Blake’m jest silniejsza w tym sezonie, biedna Miranda. Christina wyglądała świetnie w tej mini sukience, podobają mi się srebrne paski na niej.

 
%d bloggers like this: