Fani

Relacja fanki z nagrań etapu Knockout Rounds do The Voice 5!

Za pośrednictwem twittera jedna z użytkowniczek o imieniu Cynthia podzieliła się z fanami Christiny i programu The Voice krótką relacją dotyczącą nagrań etapu Knockout Rounds, które mają miejsce dzisiaj i jutro w Los Angeles. Poniżej przedstawiamy Wam zebrane przez nią informacje.

– Christina wyglądała wspaniale w swojej białej koszuli, rozwiązanym częściowo czarnym krawacie, podartych jeansach i szpilkach od Louboutina w panterkę.
– Kiedy wprowadzano Blake’a reszta czekała w kolejce na swoją kolej i masowała wzajemnie swoje ramiona; Adam masował Xtinę.
– Xtina zrobiła sobie małą przerwę w trakcie której przyszedł Matt by się z nią przywitać. Bardzo mocno go przytuliła a on poprowadził ją za rękę.
– Kiedy oboje wrócili Blake uścisnął Matta nawet dłużej niż zrobiła to Christina.
– Szpilki Christiny były we wzór cętek geparda lub leoparda.
– Włosy Christina miała ułożone w ten sam sposób jaki zaprezentowano ostatnio [w czasie nagrań z Edem Sheeranem]. Były trochę krótsze. Na ustach Christina miała czerwoną szminkę.
– Nie było momentów między Blake’iem a Xtiną.
– Christina miała na planie osobę (mężczyzna, nie był to jednak Matt), która zajmowała się pocieraniem jej szyi/ramion przez dobre 5 minut. Ponadto Aguilera rozciągała i wykonywała skręty karku/ramion.

 

 
%d bloggers like this: