News

ZDJĘCIE: Zapowiedź konferencji prasowej!

Portal Wetpaint Entertainment miał okazję porozmawiać z Christiną na konferencji prasowej programu The Voice na prezentacji ramówki stacji NBC. Aby zobaczyć zdjęcie w pełnym rozmiarze, kliknij na obrazek.

Wiem, że pomyślisz, że to totalna bzdura kiedy ci to powiem, ale moim głównym zadaniem przy okazji zrobienia sobie przerwy, był powrót do rzeczy, które inspirują mnie do przebywania przed kamerami. Chodziło o powrót do moich korzeni, do mnie jako matki, spędzania czasu w domu. Mój syn rozświetla moje życie, to trudne, iść do pracy i rozstawać się z nim. To długie godziny pracy, faceci jeszcze tego nie rozumieją, ale to coś zupełnie innego, jeżeli jesteś matką. To jest bardzo emocjonale i trudne, musiałam przez chwilę pobyć z moim synem.

Artystka opowiedziała też o rozwodzie z Jordanem Bratmanem, który miał miejsce w 2010 roku.

Rok 2010 to był ciężki czas, oboje przechodziliśmy trudne chwile, byliśmy obserwowani, a ja zawsze lubiłam podejmować ryzyko.

Christina wyznała również, że jednym z powodów dla których opuściła show po 3 sezonie, było odświeżenie jej kariery muzycznej.

Trochę się tym znudziłam, potrzebowałam chwili, żeby się ponownie zainspirować. Wiem, że to tam jest, bo moim wewnętrznym odruchem jest śpiewanie z całego serca i duszy. Chciałam zdobyć inne spojrzenie na to wszystko i znowu znaleźć szczęście. Udało się.

Aguilera uważa, że przerwa pozowoli jej być lepszym mentorem i trenerem.

Szerzę miłość. Myślę, że chłopcy to czują. Wróciłam. Po prostu chcę śmiać się razem z chłopakami i dobrze się bawić.

%d bloggers like this: