Fani

Relacja fana z przesłuchań The Voice!

Wczoraj rozpoczęły się Przesłuchania w Ciemno piątej edycji programu The Voice. Przypominamy, że widzowie znów będą mogli zobaczyć pierwotny skład trenerów, bowiem do show wrócił Cee Lo Green i Christina Aguilera. Fanka piosenkarki, która miała możliwość zasiadania na widowni w trakcie zdjęć, postanowiła podzielić się z resztą wielbicieli swoimi spostrzeżeniami:

Nie byłam przygotowana na coś takiego! Czekaliśmy wieki by znów pojawiła się w blasku fleszy i było warto. Będziecie z niej dumni. Przebyła długą drogę w tak krótkim czasie. Miała na sobie czarną sukienkę z cekinami, z długimi rękawami. Szła aż do jej szyi, więc nie było żadnego dekoltu. Włosy były wyprostowane (bez żadnej grzywki a jej make up był niesamowity. Klasyczna X z jej rozpoznawalnymi, czerwonymi ustami). JEST SUPER DROBNA. Jest niesamowicie blisko sylwetki jaką miała w czasach Bionic. To było szalone…Naprawdę poczułam, że przeniosłam się w czasie, bo wyglądała bardzo jak KGBtina (przyp. red. Christinę za czasów Keeps Gettin’ Better). Zmiany jakie w niej zaszły w tak małym czasie są naprawdę niesamowite i za to ma moje poważne wsparcie. Jestem pewna, że jest gotowa do wydania CZEGOŚ WIELKIEGO, nie decydujesz się na tak wielkie zmiany bez powodu.
Większość osób, która pojawiła się na przesłuchaniach, była słaba. Przez większość czasu była nieco zachowawcza. Rozmawiała właściwie tylko z Blakiem między ujęciami. Siedziałam dosłownie na przeciw niej, więc mogłam słyszeć co mówiła, gdy miała wyłączony mikrofon i była naprawdę miła i przyjazna dla ekipy pracującej na planie. Nie tak jak inny trener, który ignorował resztę pracowników. Kiedy nie rozmawiała z Blakiem, notowała coś w swoim notatniku. Wydaje mi się, że w tym sezonie jej postawa to „Wróciłam odświeżona”. Ta kobieta jest niesamowita.

Co myślicie o tej relacji? My nie możemy doczekać się kolejnych przesłuchań!

%d bloggers like this: