Feel this Moment

Recenzje klipu „Feel This Moment”!

Od momentu premiery klipu do utworu „Feel This Moment” pojawiło się wiele jego recenzji, dlatego zebraliśmy je dla was i umieściliśmy w jednym newsie. Klikając w opcję „czytaj więcej” będziecie mogli zapoznać się m.in. z opinią magazynu Billboard. Zapraszamy do czytania!

The Sun:
32-letnia piękność połączyła siły z amerykańskim raperem Pitbullem w utworze „Feel This Moment”. Krągła piosenkarka ukazała w teledysku gęste blond loki, a także wystylizowała się w niesamowitą skórzaną kórtkę. Wideo ukazuje duet w świetle reflektorów podczas różnych koncertów.

Huffington Post:
Pitbull wydał nowy teledysk, tym razem z Chrisitną Aguilerą. Megagwiazdy stworzyły wspólnie „Feel This Moment”, kolejny hit, który sprawi, że będziesz chciał pokazać wszystkim swoje taneczne ruchy.

Utwór to 4 singiel Pitbulla z jego płyty „Global Warming” i to kolejny hit dla kubańskiej gwiazdy. Teledysk ukazuje oboje wykonawców śpiewających na oddzielnych ekranach. Pomiędzy tymi scenami wyświetlany jest materiał z koncertów Pitbulla, a także fragmenty zza kulis.

Aguilera wykazuje się swoim imponującym głosem podczas mrugania do kamery i zabawy włosami. Seksowna piosenkarka zachwyca bardzo chwytliwym refrenem.

MTV Buzzworthy Blog :

Pitbull i Christina Aguilera po raz pierwszy poprosili nas aby „poczuć tą chwilę” w listopadzie ubiegłego roku kiedy to para ujawniła 4 singiel z płyty „Global Warming” Pitbulla. Teraz, po kilku miesiącach, duet prosi nas abyśmy „poczuli to wideo”, co znaczy, że teledysk do „Feel This Momment” w końcu został wydany! I oczywiście całkowicie go czujemy – nie możemy pogodzić się z tym jak dobrze głos christiny współgra z wersami Pitbulla i klubowym stylem utworu.

Teledysk nie posiada żadnej fabuły, jednak w zamian dostajemy mnóstwo zabawy z włosami od Xtiny! Podczas gdy Christina tańczy w kącie, Pitbull gra wyprzedane koncerty dla tysięcy podekscytowanych fanów. Oprócz tego widzimy Pitbulla nagrywającego swoje wersy w studiu zrobionym w pokoju hotelowym. Ponieważ jedyną rzeczą lepszą od widoku żyjących własnym życiem włosów Christiny jest widok Pitbulla nagrywającego własne rymy! Niestety Xtina i Pitbull nie pojawiają się razem w żadnej scenie, dlatego zachęcamy was do obejrzenia ich wspólnego występu z zeszłorocznego American Music Awards.

Billboard :

Prośba Pitbulla i Christiny Aguilery jest zrozumiała: gwiazdy popu chcą po prostu poczuć tą chwilę. Kto by nie chciał? Po latach sukcesu artyści połączyli siły w teledysku do „Feel This Moment”, który ukazuje ich poszczególne chwile, często zawierające szczęśliwą publikę przed ich występami.

Utwór z płyty Pitbulla „Global Warming” dorobił się teledysku, który ukazuje Pitbulla będącego spoko gościem – noszącego gładkie garnitury i porywającego ogromną publiczność z mikrofonem w ręku. Aguilera ubrana w skórzaną kortkę zostaje tutaj zepchnięta na drugi plan chybocząc się w świetle reflektorów i śpiewając refreny.

„Feel This Moment” kontynuuje swoją wpinaczkę po liście Hot 100, wskakując w tym tygodniu 5 pozycji w górę z miejsca 18 na 13.

Razem z Ke$hą, Pitbull i Aguilera wystąpią podczas gali Kids Choice Awards 2013 już następnej soboty.

Idolator

Kilka godzin temu Christina Aguilera rozbudziła nasze zainteresowanie w teledysku do „Feel This Moment”, jej ostatniego singla z Pitbullem. A teraz to wideo zostało niespodziewanie wydane i Legendtina robi w nim swoje *Big Hair, Don’t Care*

Teledysk to podzielony, czarno biały obraz, z wieloma szybkimi ujęciami Pitbulla będącego szalonym na scenie i poza nią. Zaś Christina po prostu macha swoimi włosami i lamentuje na jakiejś scenie. Nie jest to więc tak dramatyczna produkcja na jaką liczyliśmy słuchając tego utworu. Szczerze mówiąc, całość jest trochę usypiająca.

Examiner :

Urodzony w Miami raper Pitbull wydał w piątek teledysk do „Feel This Moment”, kolaboracji z Christiną Aguilerą. Jest to wideo koncertowe ukazujące fragmenty zza kulis ostatniej trasy wykonawcy podczas gdy Christina tańczy przed kamerami.

Teledysk to „Feel This Moment” jest skoncentrowany na Pitbullu występującym na wyprzedanych koncertach. Kiedy nie jest na scenie, raper jest ukazany poza nią podczas licznych zabaw z fanami. Aguilera także wygląda świetnie w czarnobiałym klipie, z wielką fryzurą i seksownym czarnym strojem wywołującym wspomnienia o Sandy z „Grease”. Klubowy hit sampluje przebój zespołu A-ha „Take One Me” z lat 80, do którego odniesienie znajduje się także w klipie w ujęciu, w którym Pitbull wyskakuje z komiksowego tła. Christina i Pitbull rzeczywiście wygrzewają się w tej chwili.

„Feel This Moment” pochodzi z albumu Pitbulla „Global Warming”. Piosenka stała się kolejnym hitem dla artysty, zajmując w tym momencie 13 miejscie na liście Billboard Hot 100. Aguilera ponownie pojawia się na szczycie list przebojów dzięki jej udziałowi w tanecznym utworze. Ostanim razem wspięła się na 1 miejsce w 2011 z Maroon 5 z utworem „Moves Like Jagger”.

Perez Hilton

Czy może istnieć gorętsza muzyczna kolaboracja?

Już w tym momencie tańczymy na stołach i śpiewamy z całych sił ten utwór.

Pitbull i Christina Aguilera naprawdę dali z siebie wszystko w teledyku do „Feel This Moment”. Jest seksowny, taneczny i całkowicie nam się podoba!

Christina wyszczuplała, ubrana w czarny kostium kręcąc swoim ciałem dookoła wygląda niesamowicie gorąco!

Kochamy ten teledysk, jednak nie zapominajcie o ich zabójczym występie na żywo, mimo że dostaliśmy tylko mały jego fragment!

%d bloggers like this: