Fani

PLOTKA: „Lotus Tour” już niedługo?/ AKTUALIZACJA!

Wczoraj fani Christiny przeżyli niemałą niespodziankę. Na oficjalnym twitterze strony Front Row King, zajmującej się dystrybucją biletów na koncerty i widowiska sportowe, pojawił się wpis, w którym jest mowa o Christinie.

@frontrowking
Nie przegapcie oświadczeń dotyczących tras! Od Christiny Aguilery, przez Ushera do Led Zeppelin!

Mimo wszystko, radzimy podchodzić do tego newsa z dystansem i czekać na oficjalne informacje od samej piosenkarki i jej ekipy.

***

Wiedzcie, że zbliża się… światowa trasa koncertowa Christiny Aguilery 2013! Ostatni album Aguilery „Lotus”, wydany 13 listopada, spowodował falę recenzji ze strony krytyków oraz fanów.

Jednak prawdziwym pytaniem, które zadaje sobie każdy fan Christiny, jest, kiedy ogłoszona zostanie trasa koncertowa? Niedługo! Aguilera wiele razy wspominała w wywiadach, że na początku 2013 roku zacznie trasę promującą jej album „Lotus”.

Piosenkarka podjęła decyzję o opuszczeniu „The Voice” w celu skupienia się na muzyce, trasie koncertowej i spędzania większej ilości czasu z synem Maxem. Po tym jak wydane zostało oficjalne ogłoszenie decyzji Aguilery, fani wiedzieli, że ujawnienie dat koncertów to tylko kwestia czasu.

Ze styczniem dobiegającym końca, miejmy nadzieję, że oficjalna zapowiedź Christina Aguilera Lotus Tour 2013 nastąpi już wkrótce.

Frontrowking.

%d bloggers like this: