Gale

Emocje podczas prób i występu na gali People Choice Awards.

Christina Aguilera miała pewne trudności podczas prób do występu na gali People’s Choice Awards, ale jako, że jest prawdziwą wojowniczką, wzięła się w garść podczas wystąpienia na żywo w środę, 9 stycznia.

Była trenerka program The Voice stonowała swoją zazwyczaj bardzo różnorodną garderobę, decydując się na prostą białą marynarkę oraz czarne spodnie, aby zaśpiewać nową piosenkę Blank Page, otoczona świecami.

Ale, jak donoszą źródła magazynu US Weekly, Aguilera nie była tak spokojna dzień przed występem.

Targały nią emocje, powiedział informator. Piosenka mówi o popełnianiu błędów i zdawaniu sobie sprawy z tego, że nie można wrócić do tego co było, ale można zacząć od początku, z czystym kontem.

Christina wyraża siebie poprzez piosenki, a ta ma w sobie wiele emocji. Ten rok jest dla niej nowym początkiem, jest tym podekscytowana.

Inne źródło donosi, że Aguilera szlochała podczas prób, wzruszając również widownię.

Po występie na scenę wkroczył Josh Duhamel, aby wręczyć Christinie nagrodę People’s Voice. Odbierając statuetkę Aguilera przyznała, że podczas wtorkowych prób płakała cztery razy.

Dziękuję za możliwość takiej formy wyrażnia siebie i pozwalaniu mi na użycie mojego głosu. To dużo dla mnie znaczy. Kiedy śpiewam, wierzę, że to jedyny moment, kiedy mogę być naprawdę sobą.

W muzyce znalazłam swój dom i mam nadzieję, że inni także mogą to zrobić.

%d bloggers like this: