Lotus

ZDJĘCIA/WIDEO: Christina Aguilera w programie Jimmy’ego Fallona!/ AKTUALIZACJA! Tłumaczenie wywiadu.

2 listopada piosenkarka pojawiła się również w autorskim programie Jimmy’ego Fallona. Gwiazda opowiedziała o występie charytatywnym dla ofiar huraganu Sandy, albumie Lotus oraz programie The Voice. Aguilera wykonała również wraz z Jimmym Fallonem i The Roots swój najnowszy singiel „Your Body” w dość specyficznej oprawie muzycznej.
Poniżej zdjęcia i wideo. Tłumaczenie wywiadu pojawi się w najbliższym czasie. Wywiad z Christiną pojawia się około 10 minuty.

Klikając w opcję „czytaj więcej” będziecie mogli zapoznać się z tłumaczeniem wywiadu!

J.F.: Wiem, że jesteś tu z okazji koncertu charytatywnego „Coming Together”, zbierającego funduszy na pomoc ofiarom huraganu Sandy. Dziękujemy za tą pomoc.
C: Oczywiście, urodziłam się w Staten Island. Kocham Nowy Jork i ducha tego miasta, ludzie tutaj są bardzo waleczni, chciałam jakoś pomóc.

J.F.: To było niesamowite show, wiele gwiazd wzięło w nim udział.
C: Tak, masz rację!

J.F.: Christina, wiem, że uwielbiasz święta, zawsze traktujesz je bardzo poważnie. Dopiero co skończyło się Halloween, i znowu zaszalałaś! Czy to twoje ulubione święto?
C: Najbradziej lubię Boże Narodzenie, mam urodziny 18 grudnia i w tym roku akurat wtedy kończymy The Voice, więc mam nadzieję, że w tym roku wygram. Miło byłoby zwyciężyć we własne urodziny. Ale wracając do tematu, w tym roku urządziłam ogromne przyjęcie Halloweenowe, przebrałam psa, przebrałam syna.

J.F.: Miałaś też mnóstwo dekoracji! Czy były tylko dla dzieci.
C: W ogrodzie mieliśmy dużą trampolinę, którą zostawiliśmy dla dorosłych w późniejszych godzinach.

J.F.: O takim szaleństwie właśnie mówię!
C: Haha! Na szczęście nie było żadnych kamer!

J.F.: Nigdy nie zapraszaj księcia Harry’ego, nigdy nie wiesz co się stanie kiedy on się pojawia. To wygląda na naprawdę świetną imprezę, cieszę się że to zrobiłaś. Lecz teraz muszę zmienić temat, twój nowy album „Lotus” wychodzi 13 listopada, opowiedz nam o nim.
C: Tak! 13 listopada, jestem strasznie podekscytowana! Reszta jurorów z The Voice miała swoje projekty poza programem, wydawali albumy, jeździli w trasy, a ja ciężko pracowałam nad tworzeniem tej płyty. To album dla następnej generacji prawdziwych wokalistów, mający być dla nich inspiracją, dla 6 latków, którzy nawet nie znają „Genie In A Bottle” i kojarzą mnie tylko z dużego, czerwonego krzesła. „Lotus” oznacza dla mnie niezniszczalny kwiat, który potrafi przetrwać trudy czasu i surowe warunki pogodowe. Symbolizuje moją karierę, która tyle przetrwała i miejmy nadzieje nadal trwać będzie. To płyta dla moich fanów, którzy sami są niezniszczalnymi kwiatami.

J.F.: I jeśli zobaczycie ogromny niezniszczalny kwiat, rozbierzcie się i stańcie w nim! Po prostu musicie to zrobić, to świetne uczucie!
C: Haha! To uczucie wolności!

J.F.: Dobrze, porozmawiajmy teraz o The Voice, odcinki na żywo zaczynają się już w tym tygodniu.
C: Tak, w każdym zespole zostanie tylko piątka uczestników. W tym roku mam bardzo popowy zespół, więc to bardzo ekscytujące, są pełni życia, mocy i chęci do nauki, pochłaniają każdą wskazówkę, to naprawdę piękne i bardzo w nich wszystkich wierzę. Poświęcam im naprawdę dużo czasu, to dlatego tak długo zajęła mi praca nad tą płytą.

J.F.: Czy zastanawiałaś się na początku jak się nimi opiekować? Czy masz być brutalnie szczera, przecież nie chcesz wywołać u nich płaczu. Więc w jaki sposób to robisz?
C: Nigdy nie widziałam siebie w roli osoby telewizyjnej, brałam udział w skeczach w SNL itp., jednak to coś kompletnie innego. Uwierzyłam w pomysł przesłuchań w ciemno, podczas których nie ma się uprzedzeń do wyglądu ludzi, sposobu ich mówienia, brak tam fałszu i powierzchownej oceny. Musisz być poruszony tylko przy pomocy głosu, co uważałam za genialne. I wszyscy zawarliśmy pakt: ja, Blake, Cee Lo i Adam, że jesteśmy tu żeby wspierać talent, bo wzięcie udziału w takim programie naprawdę wymaga odwagi. Możemy naśmiewać się z siebie nawzajem, lecz nie z uczestników.

J.F.: Z którym z jurorów najczęściej się kłócisz, z Adamem prawda?
C: Haha, to naprawdę zabawne, zaraz po podpisaniu kontraktu wszyscy spotkaliśmy się na wspólnym obiedzie, gdzie świetnie się bawiliśmy. A potem zaczęło się show i dopiero wtedy zauważyłam jak bardzo konkurencyjny jest Adam, co obudziło również moją walczącą stronę! Widownia patrzyła na to trochę inaczej, ale teraz kiedy już się znamy, reaguje tylko „a tak, to po prostu Adam”.

J.F.: Blake i CeeLo są na Twoim nowym albumie, prawda?
C: Tak, kooocham Blake’a i CeeLo! To znaczy Adama też kocham, ale już współpracowaliśmy razem przy „Moves Like Jagger”. Z CeeLo stworzyliśmy piosenkę „Make The World Move”, a z Blakiem moją pierwszą próbę utworu o klimacie country nazwaną „Just A Fool”.
J.F.: Wszyscy uwielbiamy Blake’a. Po przerwie porozmawiamy o naszym wspólnym filmiku!

J.F.: Witam po przerwie wraz z jedyną i niepowtarzalną Christiną Aguilerą! „Lotus” wychodzi już 13 listopada i uwielbiam singiel z tego albumu „Your Body”. Jest bardzo chwytliwy, lubię w nim to, że twój głos brzmi w nim świetnie, prawie nie potrzebuje żadnych instrumentów. Wcześniej dzisiejszego dnia wstąpiłaś do mojego biura, gdzie ja i The Roots chwyciliśmy przypadkowe urządzenia biurowe i użyliśmy ich jako instrumentów, podczas gdy ty śpiewałaś Your Body. Oto filmik z tego występu!

J.F.: Christina Aguilera! „Lotus” w sklepach już 13 listopada, odcinki na żywo „The Voice” w poniedziałek i środę o 20 na NBC.

%d bloggers like this: