Lotus

RECENZJA: Portal ‚Newsday’ ocenia album „Lotus” !

Przedstawiamy kolejną recenzję albumu Lotus, tym razem opublikowaną na portalu Newsday.

Być może Christina Aguilera musiała po prostu coś przezwyciężyć.

W momencie kiedy wszystko zdawało się iść w dobrym kierunku, Aguilera stanęła twarzą w twarz z serią potknięć, do których zaliczyć można rozwód, film Burleska, wpadka z hymnem narodowym na Super Bowl, a także zawód spowodowany albumem Bionic.

Oczywiście, wiemy, że jurorka The Voice jest wojowniczką i że się nie zatrzyma. Jej nowy album Lotus temu dowodzi.

Przy Lotusie Aguilera zebrała razem jej najmocniejsze cechy– jej pewne siebie podejście, surowe emocje, piękne ballady i co najważniejsze, jej niewiarygodny głos – co po zsumowaniu dało jej najbardziej skupiony artystycznie album stworzony do tej pory.

Piosenki nagrane w szybszych tempie są zabawne, w szczególności zaktualizowany utwór disco Red Hot Kinda Love i figlarne Make the World Move, w którym towarzyszy jej kolega z The Voice, Cee Lo Green.

Aguilera ukazuje się jednak z najlepszej strony, kiedy śpiewa ballady, przez które łączy się emocjonalnie, takie jak Blank Page oraz piosenkę, która jest ukoronowaniem całego albumu Just a Fool, w której ona i juror The Voice Blake Shelton opróżniają swoje złamane serca we wspaniale zaśpiewanej piosence na zerwanie, która powinna stać się znakiem rozpoznawczym kariery Aguilery, tak jak piosenka Beautiful.

Ocena: A-

%d bloggers like this: