Lotus

ZDJĘCIA: Christina na przyjęciu dla prasy z okazji odsłuchania albumu Lotus!

10 października Christina Aguilera pojawiła się na specjalnie zorganizowanym przyjęciu prasowym na którym dziennikarze otrzymali możliwość przedpremierowego odsłuchania albumu „Lotus”. Wśród gości pojawiła się Julie Pilat, szefowa stacji KIIS FM z Los Angeles, która za pośrednictwem, swojego konta na portalu społecznościowym twitter napisała:

„Jestem podekscytowana nadchodzącym albumem Lotus Christiny Aguilery, którego premiera będzie miała miejsce 13 listopada. Moje ulubione utwory to: Let There Be Love, Sing 4 Me, Just A Fool, & Blank Page”.

Możliwością odsłuchania nowego albumu piosenkarki raczył się także Jared Eng, redaktor portalu Just Jared, który na twitter napisał: „Album „Lotus” brzmi trochę jak Enya. Ta perkusja. Brzmienie nieco plemienne”.

Zdjęcia z imprezy po kliknięciu w ikonę powyżej.

Aktualizacja: Dziennikarka 97.1 AMP Radio w Los Angeles, która pojawiła się na przyjęciu postanowiła podzielić się swoimi odczuciami za pomocą portalu twitter (@MichelleOnAmp) jednocześnie obiecując fanom Christiny wpis na blogu, w którym opisze wysłuchane przez siebie utwory. Zebraliśmy dla was wszystkie informacje dotyczące najnowszego krążka Lotus! Kliknijcie w opcje czytaj więcej.

– Znamy tytuły (tylko niektórych) utworów, które pojawią się na piątym albumie piosenkarki. Oprócz „Your Body”, „Blank Page”, „Lotus Intro” i „Make The World Move” nagranym z Cee Lo, usłyszymy takie piosenki jak „Cease Fire”, „Army Of Me”, „Circles”, „Just a Fool”, „Let There Be Love”, „Sing For Me” i „Red Hot Kind of Love”.
– „Sing For Me” to utwór poświęcony fanom artystki. Jest „piękny, poruszający i ma w sobie moc”. To nieco wolny utwór, jednak nie jest balladą. Można go określić mianem „anty-bullying” czyli piosenki sprzeciwiającej się przemocy i zastraszaniu.
– Intro otwierające album zawiera sample z utworu „Midnight City” zespołu M83. Jest „świetne, klimatyczne”. Sama Christina przyznała zgromadzonym dziennikarzom, że poprzez intro chciała określić pewien klimat, nastrój i ton.
– Dziennikarka usłyszała 13 utworów i zna 15 tytułów, jednak nie jest zna oficjalnej tracklisty i ilości zgromadzonych na niej piosenek.
– „Just a Fool” jest duetem z Blakiem Sheltonem. Za utwór odpowiedzialni są Wayne Hector, Claude Kelly, Steve Robson. Utwór jest utrzymany w klimatach country i soul.
– „Cease Fire” to piosenka stworzona przez Alexa Da Kid (autora „Castle Walls”). Została opisana jako „wrażliwa” a sama dziennikarka przyznała, że od razu ją pokochała.
– „Blank Page” jest balladą stworzoną przez Sie („I Am”, „You Lost Me”). Według słów zgromadzonych dziennikarzy utwór ‚ma w sobie mnóstwo mocy’. Jest jednym z ulubionych utworów zebranych gości.
– „Army of Me” zostało przez samą artystkę uznane jako „Fighter 2.0” jednak według Michelle utwór „Circles” można określić tym mianem. Według niej słowa piosenki skierowane są do ludzi krytykujących wokalistkę. Jest to szybki utwór i zuchwały, bezpośredni.
– „Red Hot Kind of Love” zostało określone jako „zabawne”, „radosne” i „zuchwałe”.
– Irving Azoff, menadżer Christiny pojawił się na organizowanych przyjęciu.
– Według dziennikarki najlepszym singlem z albumu byłby utwór „Let There Be Love.”
– Jared Eng przyznał za pomocą twittera, że „Let There Be Love.” jest najbardziej taneczną piosenką na płycie. Została stworzona przez Maxa Martina.
– „Make The World Move” jest radosnym i energetycznym utworem.

Jared End umieścił na swoim twitetrze fragment tekstu „Circles”, „Blank Page” i „Make The World Move”

Spin around in circles .. Middle finger.. Super hating.. Mother f–ker, round and round.

I Am a blank page waiting for you to bring me to life. I am a blank page waiting for life to start. Let our hearts start and.

Turn up the love, turn down the hate, no need to wait. Make the world move. Turn it up!

%d bloggers like this: