Lotus

WIDEO: Wywiady dla Extra i Billboard Magazine.

Zaraz po ogłoszeniu nominacji do tegorocznych nagród American Music Awards, Christina udzieliła kilku wywiadów, w tym dla Extra i magazynu Billboard. Dwa nagrania wideo z rozmów z piosenkarką a także ich tłumaczenie możecie zobaczyć poniżej.

video platformvideo managementvideo solutionsvideo player

Teledysk, który wydałam jest super zabawny, kocham to co zrobiłyśmy z Meliną. Chciałam zagrać tą postać, dać czadu ale z ironią, zabawnie, komediowo, pokazać kogoś kto nie bierze siebie na poważnie. Ale teraz, wraz z występem na American Music Awards, zamierzam pokazać o czym jest mój album „Lotus”. (…) Krążek wychodzi 13 listopada, „Lotus”, moje odrodzenie. Pokazuje jaką jestem kobietą od ostatniej płyty, pokazuje wolność, niezależność, same cudowne rzeczy.

To bardzo ekscytujące. (Występ) zdecydowanie pokaże co znaczy dla mnie „Lotus”. Jeśli weźmiesz okładkę albumu i dodasz do niej klimat występu, to sprowadzę okładkę do życia, to będzie niezła zabaw.a. Nie mogę powiedzieć za dużo o piosenkach (z którymi wystąpię) ale zdecydowanie będą reprezentować album, który jest wielowarstwowy. „Your Body” nie nadaje mu jednego tonu. Album ma swoje ballady… Wszystko na nim pochodzi z bardzo szczerego, głęboko zakorzenionego miejsca, czy są to utwory zabawne czy wrażliwe. Chodzi o wrażliwość jaka pojawiła się w „Beautiful”, szukając siły w swoich niedoskonałościach, niepewnościach, znajdując ją w najtrudniejszych czasach. I także, jako mój obowiązek, inspirując moich fanów i miejmy nadzieję, nowe pokolenie wokalistów, to był mój cel na tej płycie.

%d bloggers like this: