Lotus

Christina w wywiadzie dla magazynu People!

Mimo tego, że Christina jest czasem krytykowana, stale przyjmuje wyzywający stosunek do swojego ciała – mówi, że kocha całą siebie, jako matka i jako kobieta po trzydziestce.

Niektórzy ludzie boją się zmian i czują, że stawania się starszym jest czymś złym, ale ja naprawdę uwielbiam dojrzewanie i zdobywanie mądrości. Doświadczenie bycia w ciąży, posiadania dziecka i obserwowanie tego, co potrafi kobiece ciało jest wspaniałe.

Jeśli masz zamiar być negatywny, bądź taki – jej to nie zmartwi.

Zawsze byłam tą, która stawiała sprawę jasno, kochaj mnie albo nienawidź, taka jestem. Akceptuje swoje ciało, akceptuje wszystko co mnie dotyczy. Zataczanie pełnego koła jest celebracją wolności i szczęścia, to jest właśnie to, o czym mówi mój nowy album. Akceptuje wszystko to, na kogo wyrosłam i czego się nauczyłam.

Mówiąc o nowym albumie, który pojawi się na półkach 13 listopada – czy Aguilera miała jakiekolwiek skrupuły pozując na okładce nago?

To bardzo interesujące, bo ja nie patrzę na okładkę jak na nagie zdjęcie. Właściwie czuję się bardzo zakryta, chodzi tu tylko o akceptację, białe światło i wolność, nie chciałam, żeby moda miała tu dominujące znaczenie. Chciałam być surowa, prawdziwa i wolna, chciałam, aby była to celebracja życia i kobiety, którą się stałam.

Jeżeli chodzi o The Voice, Christina uważa, że Usher i Shakira będą wspaniałym zastępstwem dla niej i Cee Lo Green’a, którzy robią sobie przerwę od programu. Shakira nie ma się o co martwić, ta praca nie będzie zbyt męcząca dla przyszłej mamy.

No cóż, musisz tam po prostu siedzieć, więc to łatwe dla ciężarnej kobiety. Mam do nich dużo zaufania. Są prawdziwymi profesjonalistami. Shakira i Usher robią to od dawna i mają własne, wierne grupy fanów. Mogą trzymać dla mnie miejsce w programie.

%d bloggers like this: