Lotus

ZDJĘCIA/WIDEO: Christina w programie The Tonight Show!


28 września Christina Aguilera udzieliła wywiadu w programie The Tonight Show With Jay leno. Piosenkarka opowiedziała o najnowszym singlu „Your Body”, nadchodzącym albumie „Lotus” oraz programie The Voice. Po opuszczeniu budynku stacji NBC gwiazda spotkała się przed wejściem z fanami, którym rozdała autografy.
Poniżej zdjęcia i wideo. Wywiad z Christiną pojawia się około 19 minuty.
W opcji „czytaj więcej” znajdziecie tłumaczenie.To bardzo ekscytujące!
Gratulacje z powodu Your Body, twoje ciało wygląda dobrze!
Dziękuję, to bardzo ekscytujący czas.
Co było twoja inspiracją do stworzenia tego utworu?
Ten utwór jest po prostu zabawny. Chodzi w nim przede wszystkim o wolność bo ten album, ta płyta jest stworzona dla moich fanów. Powracam, cieszę się życiem i jestem pozytywnie nastawiona. To po prostu zabawny utwór, zabawny wideoklip.
To jest zabawne wideo.
Świetnie się bawiłam odgrywając moją postać.
Nie mogę patrzeć na zamordowanego faceta w płonącym samochodzie.
Tak, tak, wiem dotykasz sedna klipu.
Ten samochód nie musiał cierpieć za złego chłopaka.
To część zabawy, a ty nie chciałbyś tak naprawdę tego auta.
Rozpoczął się nowy sezon The Voice. Nie wracasz w przyszłym sezonie ? Bierzesz sobie trochę wolnego?
Tak, według mnie to co wyróżnia to show i czyni, że ludzie chcą go oglądać to fakt, że nasza czwórka jest artystami i musimy spotykać się z fanami, występować, nagrywać płyty i być artystami by móc być dobrymi trenerami. Więc ważne jest dla mnie by wziąć krótką przerwę, zwłaszcza teraz gdy program będzie emitowany dwukrotnie w ciągu roku. Biorę więc przerwę, wracam w trasę by znowu być artystą.
Więc to nie oznacza, że opuszczasz na zawsze show.
Lubię pracować nad show. Ale muszę zachować świeżość programu i wypełnić kreatywną stronę mojej duszy.
Więc kiedy wychodzi Lotus, kiedy premiera całego albumu.
Tak, lotus ukaże się w przyszłym miesiącu. Jestem bardzo podekscytowana. Odnosi się do niezniszczalnego kwiata.
Skąd wziął się tytuł?
Lotus reprezentuje dla mnie, oczywiście jest wiele definicji, ale dla mnie reprezentuje niezniszczalny kwiat. Trwa mimo upływu czasu, trudnych warunków pogodowych i trudnego otoczenia. Mimo tego przeżywa i czyni go to silniejszym.
Wiesz, wydaje mi się że w The Voice bawicie się ze sobą jeszcze lepiej.
Tak.
Fajnie się to ogląda bo na początku jest takie ‚yhy’ a potem nawzajem sobie płatacie za kulisami figle. Czy tak właśnie jest?
Tak! Właściwie jest bardzo fajnie bo ludzie zawsze myślą że ja i Adam się nie znosimy ale jesteśmy oboje żartownisiami. Za kulisami, wszyscy wiedzą że Cee Lo uwielbia swojego kotka, więc pomyśleliśmy że powiemy, że Blake go uwielbia… napisaliśmy więc przekleństwa na jego przyczepie moją czerwoną szminką podczas gdy on ucinał sobie w niej drzemkę. Ja i Adam mamy więź. Piszemy i rysujemy różne..
Jest jak w liceum.
…niepoprawne obrazy. Nie wiem kto jest większym dzieckiem. Nasze dzieci, czy my.
W New Your Times ukazał się artykuł, który uważam za fascynujący. Przedstawiali cię w nim jako osobę, która zmieniła telewizję że zdecydowałaś się wziąć udział w show w szczytowym momencie popularności. Zwykle ludzie robili tak, że jak popularność spadała, szli do programów telewizyjnych.
To był czas gdy chciałam wziąć przerwę od bycia artystą. Teraz akurat jest inaczej. Bardzo podobała mi się idea show. Przesłuchania w ciemno były tego najlepszym przykładem. Ważne dla mnie było by poświęcić się temu przez chwilę. Uwielbiam bycie trenerem. Zdecydowanie pokazuje to moją opiekuńczą stronę osobowości, mogę dzielić się moimi doświadczeniami i wspierać talenty. Uważam, że wspieranie talentów jest tym, co wyróżnia to show. Nigdy nie dołujemy ludzi.
Lata temu było tak, że jeśli miałeś swoje show nikt nie chciał kupować płyt, bo ci ludzie byli co tydzień w telewizji. Czy nie dawano ci rad w stylu: nie rób tego albo powinnaś skorzystać z tej szansy?
Oczywiście że wykorzystałam szansę. Ja, Adam, Blake, Cee Lo weszliśmy w to show w ciemno, nie wiedząc czego możemy się spodziewać za wyjątkiem naszej wiary w ten program, że przesłuchania w ciemno dadzą możliwość powrotu do korzeni muzyki. Fajnie było zaryzykować z tymi ludźmi i program odniósł sukces.
The Voice nie jest twoim pierwszym programem, prawda?
Sama startowałam w telewizyjnym show Star Search.
Ile miałaś wówczas lat?
Miała 7 lat. Robię to od długiego już czasu.
Denerwowałaś się?
O mój Boże, oczywiście. Myślę że właśnie dlatego w tym show są artyści. Wiemy co czują uczestnicy. Potrzeba odwagi by wyjść na scenę i zaśpiewać. Owszem, mam doświadczenia z programem.
Kiedy ostatnim razem widziałaś swój występ? Dawno?
Co zamierzasz zrobić?
Zobaczymy je zaraz. Najlepszą częścią jest gdy facet ogłaszający źle wymawia twoje imię i nazwisko. Nie raz, nie dwa ale zobaczcie sami.
Przegrałam!
Christina Agueriana nie wygrała!
Cristiana Agueria!
To okropne dla dziecka. Byłaś przygnębiona?
Miałam złamane serce ale moja mama powiedziała mi bym poszła pogratulować, zrobiłam tak, miałam zeszklone oczy i chlipiąc powiedziałam ‚Gratuluję’. Wciąż jest zatem szansa dla ludzi, którzy nie przeszli dalej w The Voice. Nie poddawajcie się, próbujcie dalej.
Masz w tym sezonie wspaniałą drużynę.
Jestem bardzo nimi podekscytowana. Właściwie to drużyna popowa. W związku z albumem to bardzo inspirujące dla mnie.
Spójrz na tego faceta.
To ciacho, wiem.
W zeszłym sezonie go odrzuciliście?
Tak, właściwie w tym roku widzieliśmy już kilka osób na przesłuchaniach, które były wcześniej.Zobaczycie co się wydarzy ale Dezzed w tym sezonie przeszedł a w poprzednim nie.
W zeszłym sezonie on śpiewał i żadne z was się nie obróciło.
To prawda. Wiesz, to przesłuchania w ciemno. Nie mogliśmy zobaczyć jak wygląda i prawdę powiedziawszy wybrał wówczas utwór, który nie do końca pokazywał możliwości jego głosu. Wrócił, zmienił repertuar i od razu było jasne że ma świetny głos. Miękki, świetnie wybrzmiewają w nim riffy. Uwielbiam to, uwielbiam całą moją drużynę.
Czy daliście mu rady co Wam się nie podobało?
Zdecydowanie stwierdziliśmy co nam się nie podobało. Wydaje mi się, że w zeszłym roku miał ze sobą gitarę i niektórzy z nas mówili mu, że w czasie przesłuchań nie wiemy że grasz na instrumencie. Krytyka podziałała. Zostawił gitarę, skupił się na głosie i przeszedł.
A jak ty podpisałaś swój pierwszy kontrakt płytowy?
W tamtym czasie było przesłuchanie do filmu Disney’a Mulan. I był to utwór Reflection, który został wydany w mojej wytwórni. Nagrałam się wówczas na kasetę. Weszłam do łazienki, bo tam była najlepsza akustyka i musiałam udowodnić że jestem w stanie zaśpiewać wysokie E. Było to więc szczególne przesłuchanie. Teraz chcieliby wszystko natychmiast, wówczas musiałam nagrać kasetę, udowodnić że potrafię śpiewać.
To z poniedziałkowego programu?
Tak, wszyscy wcisnęliśmy swoje przyciski. I jest to wymiana zdań pomiędzy mną a Adamem.

%d bloggers like this: