Lotus

WIDEO: Christina o teledysku do „Your Body” w wywiadzie dla MTV.

Niedawno Christina udzieliła serii wywiadów, w których opowiedziała o swoim najnowszym albumie Lotus i promującym go pierwszym singlu Your Body. Poniżej możecie obejrzeć wywiad dla stacji MTV w trakcie którego artystka opowiedziała o współpracy z Meliną Matsoukas nad teledyskiem i o tym jak obydwie świetnie bawiły się na planie klipu.

Pracowałam z Meliną Matsoukas nad klipem do „Your Body”, przyciągnęła moją uwagę ze względu na pracę jaką wykonała przy innych teledyskach z innymi artystami. To wgląda jakby ona naprawdę chciała uchwycić postać, wydobyć coś z niej, pokazać jakąś historię do opowiedzenia. Wiesz, bez użycia grupy tancerzy w tle czy innych sztuczek. Kiedy zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać i usłyszała „Your Body”, przędła (fabułę) w sposób którego byś się nie spodziewał. I mam zagrać tę postać, która jest trochę niegrzeczna, jest bardzo pewna siebie ale też bardzo zabawna, ironiczna. Śmieje się przez cały czas trwania klipu, ogląda kreskówki i nie bierze siebie zbyt poważnie. Nie sądzę, żebym zrobiła wcześniej teledysk przy użyciu tak wielu kolorów, wolności i zabawy. Są w nim nieoczekiwane zwroty akcji, są samochody wysadzane w powietrze ale ukazane w żartobliwy, zabawny niemal komediowy sposób. Świetnie się bawiłam odgrywając tę postać. Termin „niegrzeczna dziewczyna” nie powinien być brany zbyt poważnie. (W teledysku) jest to wzięte z przymrużeniem oka i nigdy bym nie określiła siebie w ten sposób. Może jako pewną siebie, co jest przekazem dla wszystkich kobiet. Powinny wziąć go sobie do serca i być sobą.

Dodatkowo spieszymy donieść, że kolejny sneak peek teledysku „Your Body” zostanie wyświetlony w programie Watch What Happens już w tę środę!

%d bloggers like this: