Lotus

WIDEO: Christina o „Lotus” i The Voice w wywiadzie dla Access Hollywood


W dniu wczorajszym w programie Access Hollywood wyemitowany został wywiad z Christiną Aguilerą. Rozmowa przeprowadzona została w trakcie tzw. press junket, które miało miejsce w Red Lips Studio mieszczącym się w jej domu w Los Angeles (w którym nagrywano „Bionic” i „Lotus”). Piosenkarka ponownie opowiedziała o znaczeniu tytułu nowego albumu oraz odejściu z programu The Voice. Wspomniała także o swoim nowym singlu „Your Body” i swojej sylwetce:

To zabawa koncepcją, którą wymyśliłam na potrzeby tego albumu. Nie chciałam skupiać się na modzie. Chciałam by płyta była jak najbardziej autentyczna i szczera. Muzyka będzie mówić sama za siebie. Chciałam ukazać kobiecość i kobiece kształty używając gry światła i pięknych kolorów i to właśnie widzisz na okładce singla, gdy patrzysz na wijącą się wokół mnie tkaninę. Uwielbiam, gdy kobiety pokazują swoje ciała niezależnie od sylwetki. Sądzę, że jest to ważne dla każdej kobiety. Wywiera się na nas presję byśmy wyglądały w określony sposób a ja podkreślałam, że uwielbiam swoje kobiece kształty. Uwielbiam kobiety, które posiadają dużą pupę. Zawsze to uwielbiałam, bo nie zawsze posiadałam pełniejsze kształty. Więc kiedy w końcu zaczęłam tak wyglądać pomyślałam sobie ‚Tak! Nareszcie!’

Piosenkarka przyznała, że na płycie pojawi się utwór „Make The World Move” z Cee Lo Greenem, potwierdziła również że pojawi się na świątecznym krążku kolegi z The Voice. „Nagraliśmy utwór ‚Make The World Move’, który jest bardzo zabawny a [Cee Lo] brzmi na nim idealnie. Gdy usłyszałam ten utwór chciałam zadzwonić do kilku wokalistów ale stwierdziłam, że muszę sprawić by Cee Lo pojawił się w tym kawałku. Charakterystyczne brzmienie Cee Lo będzie w tej piosence. Nasza kolaboracja można porównać z idealnym małżeństwem” – wyznała. W ostatnim czasie New York Times w obszernym artykule dotyczącym zatrudniania gwiazd w programach reality show stwierdził, że Aguilera wzięciem udziału w The Voice zmieniła oblicze oceniania w tego typu show. Piosenkarka przyznała, że jest zaszczycona tą opinią.
Wideo poniżej.

%d bloggers like this: