Lotus

Portal FMQB o radiowej premierze Your Body/ Paul Mirkovich o zaangażowaniu Christiny w realizację programu „The Voice”.

Magazyn FMQB, specjalizujący się w analizie rynku muzycznego w Stanach Zjednoczonych poinformował, że nowy singiel Christiny Aguilery „Your Body” będzie miał swoją radiową premierę 18 września, we wtorek następujący po premierowym wykonaniu utworu przez piosenkarkę w programie „The Voice” emitowanym w poniedziałkowy wieczór. Dzień wcześniej, tuż po emisji odcinka i oficjalnej premierze singla, piosenka trafi do sprzedaży w serwisie iTunes.

***

Paul Mirkovich, lider zespołu muzycznego akompaniującego zawodnikom oraz jurorom podczas występów w programie „The Voice” udzielił wywiadu dla magazynu Rolling Stone. W rozmowie z miesięcznikiem muzyk wypowiedział się na temat Christiny Aguilery, chwaląc jej zaangażowanie w realizację telewizyjnego show.

„Dostaję od nich wszystkich (jurorów) e-maile, a Christina dzwoni do mnie osobiście, czasem nawet o drugiej w nocy. Christina jest obsesyjnie skrupulatna w stosunku do wyboru utworów, a także wobec uczestników show. Jest bardzo pomocna dla zawodników.Taktycznie podchodzi do tego jak obejść się z daną piosenką, jest też świetna w opracowywaniu inscenizacji.”

W wywiadzie muzyk wyznał również, że w tym sezonie czeka widzów jeszcze więcej niż dotychczas występów jurorów, zarówno solowych, jak i z uczestnikami oraz sobą nawzajem.

%d bloggers like this: