Lotus

Pierwsze recenzje „Your Body”!

Wczoraj w sieci pojawiło się demo najnowszego singla Christiny, Your Body i z miejsca stało się hitem! Wiele pochlebnych opinii wyrażają nie tylko fani i antyfani (!) piosenkarki ale również różne portale muzyczne, które pokusiły się o ocenę utworu. Poniżej będziecie mogli przeczytać zebrane recenzje.

pinkisthenewblog.com

Tytuł nowej piosenki Christiny to Your Body i mimo tego, że nie została ona jeszcze wydana oficjalnie, to demo znalazło się w Internecie, abyśmy mogli mieć przyjemność ją przesłuchać. Pamiętajcie, ta piosenka to tylko niedokończone demo… ale uważam, że daje nam to pojęcie, jak kawałek będzie brzmieć, kiedy piosenka zostanie wydana oficjalnie.
Wyciek jest tym, na co czekaliśmy po zobaczeniu zdjęć zza kulis kręcenia klipu. Lubię samą piosenkę, jest chwytliwa, ma świetny tekst, ale spodziewałem się czegoś więcej od szybkiego kawałka. Musimy poczekać i sprawdzić jak brzmi ukończone dzieło i czy będzie się różnić od dema.
Szczerze, po kilku przesłuchaniach, myślę, że kawałek mi się podoba.

hypable.com

“All I want to do is f—k your body” śpiewa Chrstina w refrenie piosenki idealnej na wypad na parkiet, które łatwo będzie zamienić na „rock your body” w wersji przeznaczonej do radia. “Tonight’s your lucky night. I know you want it” – kontynuuje.

Your Body tym różni się od Not Myself Tonight – innego przepełnionego seksem kawałka Christiny – to, że nie ma elektronicznego brzmienia pierwszego singla z albumu Bionic, ale pozostaje szybkim kawałkiem, który na pewno dobrze przyjmie się w klubach.

aceshowbiz.com

Nowa seksowna piosenka Christiny Aguilery “Your Body” wyciekła wczoraj do Internetu. Wersja demo singla wyprodukowanego przez Maxa Martina i Savana Kotecka jest kawałkiem klubowym, z gorącym tekstem i nawiązaniami do seksu.
„It’s true what you heard/ I am a freak, I’m disturbed…” śpiewa trenerka The Voice w bardzo chwytliwym fragmencie. „We’re moving faster than slow/ If you don’t know where to go, I’ll finish off on my own.”

toyazworld.com

Aguilera pozornie chce zachować dystans od szaleństwa dance-popowego decydując się iść prosto w stronę popu na skos z miejskim brzmieniem, nie zrasza swoich wokali auto-tune. Fani będą również zdziwieni tym, że ta wokalistka o wielkim głosie wciąż potrafi śpiewać pokazując silny, naturalny i swawolny wokal a nawet przemyka (w piosence) swoje popisowe „ha!” i niegrzeczny chichot. Werble w refrenie dodają również ognistości tej produkcji i (kawałek) działa niemal natychmiastowo. W skrócie, „Your Body” jest tym czym powinno być ” Not Myself Tonight”. Faktycznym hitem.

hitfix.com

Porozmawiajmy o Christinie Aguilerze i jej niedawno wyciekłym „Your Body”. Piosenkarka potwierdziła wcześniej magazynowi Rolling Stone, że „Your Body” to tytuł jej najnowszego singla, i o to jest, ta wspaniała piosenka, której, zdaje się, brakuje mistrza. I Christina Aguilera stawia jasno sprawe – chce „pie*** Twoje ciało”. Ten kawałek ma fajny, zostający w głowie, dyskotekowy przykop w stylu Enrique Iglesiasa. Już słyszę wersje radiową „All I wanna do is love your body”. Prosty, bezmyślny refren w którym Aguilera obnosi się swoimi wokalnymi akrobacjami , także po obu stronach wersów. Tak to prawda, ktoś tu ma szczęście i jesteś to ty!

music.terra.com

Utwór „Your Body” Christiny Aguilery przedostał się do sieci i sprawił, że kwestionujemy jej tekst. Nasze uszy mogą z nami nieco pogrywać. Jeśli dobrze usłyszeliśmy, piosenkarka mówi nam, że wyraźnie zrobi coś z „naszym ciałem”. Ten kawałek brzmi tak, jakby mógłbyć hitem dla trenerki The Voice. Chociaż jest to tylko demo, to już brzmi jak coś, co moglibyśmy pokochać.

%d bloggers like this: