Lotus

MTV na temat nowego singla i teledysku Christiny | Adam Lambert tweetuje!

Od kiedy demo singla Christiny pojawiło się w sieci, artykuły na jego temat się nie kończą. Poniżej możecie zobaczyć tłumaczenie dwóch artykułów stacji MTV (buzzworthy.mtv.com i mtv.com), w których omawiane jest Your Body i zdjęcia z planu teledysku. Dodatkowo, muzyk i artysta, Adam Lambert, umieścił na swoim twitterze wpisy, w których chwali nowy kawałek Xtiny!

buzzworthy.mtv.com

Christina Aguilera odzyskuje swoją pozycję na listach przebojów i żadna peruka nie jest bezpieczna. Czy to ostatni dowód na to, że Xtina zmierza ku globalnej dominacji? Uh, jasne, mówiąc wymownie. Demo „Your Body” dopiero co wypłynęło na powierzchnie (może pojawić się również pod nazwą „Touch Your Body” ze względu na cenzurę) po tygodniach wyczekiwania. (Tak tylko mówiąc, to musi być OGROMNE westchnienie ulgi dla fanów, którzy oczekują wielkiego powrotu divy) Uwierzcie nam: „Your Body” nie zawodzi. Chociaż to tylko demo, utwór wyprodukowany przez Maxa Martina, jest chłodny i dysonansowy, z lekkimi syntezatorami i jednym z tych nie-wychodzących-z-głowy-refrenów, który jest zwodniczo prosty. Kawałek sprawi, że intencje Christiny staną się znane, głośne i jasne. „All I wanna do is f*** your body!” – Christina niemal płacze przy przemykającej perkusji. Dziś jest Twoja szczęśliwa noc, wiem, że tego chcesz! Chcemy Christina, chcemy. Najlepsza część przychodzi, po blisko trzech minutach, kiedy Christina daje swoje legendarne wokalne akrobacje do świetnej linijki tekstu: Myślę, że znasz już moje imię . Ma racje – już je znamy, i jeśli wersja albumowa spełnia obietnice, którą daje to demo, to jesteśmy pewni, że zobaczymy o wiele więcej niż imię.

mtv.com

Christina Aguilera została zauważona na planie teledysku „Your Body”, gdzie wyglądała zadziornie i gorąco. Xtina została sfotografowana w długiej, różowej peruce z grzywką, gorących, różowych szpilkach i opinającej ciało sukience. Jej wygląd na pewno pasuje do seksownego klimatu utworu Maxa Martina, w którym wykrzykuje To prawda co słyszaleś, jestem szalona, jestem niespokojna. Podejdź do mnie i pokaż się od najgorszej strony. Będziemy się ruszać szybko, jeżeli nie wiesz co robić skończę wszystko sama. W swojej gorącej „małej czarnej”, Aguilera kołysała drewnianym kijem baseballowym w ręku i jeździła różowym pick-upem. W niektórych ujęciach rozmawiała z mężczyzną o wyglądzie modela, ale trudno powiedzieć czy to jej miłosne zainteresowanie z teledysku czy ktoś związany z produkcją klipu.

Adam Lambert, znany w Polsce głownie z hitu Whataya Want from Me jest wiernym fanem Christiny o czym wspominał już wielokrotnie. Najwyraźniej dotarło do niego demo singla Your Body” bo reakcją na nowy utwór podzielił się za pomocą portalu twitter.

@adamlambert
Kocham nowy singiel @TheRealXtina „Your Body”! DAJESZ CZADU!

@adamlambert
Nikt nie śpiewa jak Xtina…nikt..

%d bloggers like this: