Bionic

Ladytron: Christina chciała, aby BOP zostało singlem!

Wczoraj fan Christiny pojawił się na koncercie Ladytron i korzystając ze swojej zakulisowej przepustki zadał grupie kilka pytań dotyczących Christiny.

Jeżeli chodzi o utwór Kimono Girl, który ciekawi większość fanów artystki oraz czwarty kawałek nagrany na album Bionic, którego tytułu nie znamy, Ladytron wyjawił, że grupa została zobowiązana przez samą Christinę, że nie będą o nich mówić. Zespół powiedział jedynie, że piosenki były zbyt eksperymentalne dla wytwórni i zostały one odrzucone. Zastąpiono je bardziej mainstreamowymi utworami. Zarówno Ladytron jak i Christina byli bardzo zawiedzeni, że nie znalazły się na album i, że ich piosenki, które przeszły, czyli Birds of Prey i Little Dreamer zostały tylko bonusami.

Zespół ceni sobie współpracę z Christiną i dodał, że po jego nagraniu artystka chciała, aby piosenka Birds of Prey została singlem, co jak wiemy, nie miało miejsca.

Utwory grupy nie pojawią się na najnowszym albumie. Ladytron przysłał artystce demo, które ona odrzuciła, mówiąc, że nie będzie pasować do brzmienia, które planuje stworzyć na nowym albumie. Christina przyznała jednak, że możliwa jest współpraca w przyszłości.

%d bloggers like this: