Lotus

Singiel Christiny coraz bliżej? Nowe informacje!

Okazuje się, że plotki na temat wydania nowego singla Christiny wkrótce mogą okazać się prawdą. Nowe wydawnictwo – piosenka „Your Body” – która według wcześniejszych informacji, ma ukazać się już na początku nadchodzącego 2012 roku, rzeczywiście niedługo ujrzy światło dzienne.
Według (niepotwierdzonej jeszcze) informacji, która obiegła fora fanów na całym świecie, wytwórnia płytowa RCA szykuje się do wydania singla już w najbliższym czasie.

Jej wytwórnia zgłosiła aktualizację, ale strona jej jeszcze nie dodała. Więc to oznacza, że wytwórnia zaktualizowała Sony Music Central z nowościami do katalogu, tak, aby piosenki mogły być zamawiane prze radio i handel detaliczny.

Rzekomo utwór ma się pojawić w katalogu Sony już w najbliższym tygodniu.

***

Kolejną niepotwierdzoną informacją jest, jakoby producent Shea Taylor – twórca takich utworów „Love On Top”, „Countdown”, „Start Over” oraz „I Miss You” z najnowszego albumu Beyonce „4” – miał również współpracować z Xtiną przy nowym projekcie. Zapytany o współpracę z piosenkarką, na swoim Twitterze napisał tylko krótko: „Tak, byliśmy w kontakcie.”

***

Nijaki John Polanco, użytkownik portalu Facebook, mający najprawdopodobniej dojście do informacji na temat nowej płyty Christiny, również potwierdza nadchodzący singiel piosenkarki, jednak pod jednym warunkiem.

„tak, mój znajomy pracuje dla ekipy X-tiny i powiedział mi, że jej album jest właściwie skończony, a singiel… oni [wytwórnia] po prostu czekają, aż ona [Christina] schudnie lol… nawet nie żartuję”

Jak na razie, żadna z podanych powyżej informacji nie została oficjalnie potwierdzona przez Christinę bądź jej wytwórnie, dlatego zalecamy podchodzić do nich z dystansem.

%d bloggers like this: