Lotus

„Love your Body” okaże się pierwszym singlem?!

Tydzień temu informowaliśmy Was, że pierwszy singiel z nowego albumu Christiny będzie nosić tytuł „Love your Body”. Jak na razie wszystko na to wskazuje, że tak właśnie będzie. Wczoraj późnym wieczorem, Julie Pilat, dyrektorka stacji muzycznej Kiis FM. za pośrednictwem Twittera potwierdziła tytuł piosenki. Dodała również link, gdzie fani mogą już teraz głosować na utwór. Zdradziła również:

@juliepilat: Żadnych oficjalnych słów na temat daty wydania singla ale możecie głosować tutaj! kiisfm.com/pages/jojo_9at… kiisfm.com/pages/jojo_9at…

Czy singiel ujrzy światło już niedługo i czy faktycznie będzie to „Love your Body” okaże się zapewne niedługo. Jak na razie zapraszamy Was do głosowania na piosenkę, za pośrednictwem Twittera, Facebooka czy Myspace. Zagłosować możecie klikając na obrazek po lewej stronie. Wystarczy z listy piosenek wybrać utwór Christiny i być zalogowanym na jednym z trzech podanych wyżej serwisów.

Aktualizacja: Portal omfgmusic.net ogłosił za pośrednictwem swojej strony internetowej, że nowy singiel Christiny został już wysłany do stacji radiowych i jak na razie czeka na decyzję wytwórni, w jakim momencie ma zostać oficjalnie wypuszczony. Przypomnijmy, że utwór został wyprodukowany przez Max Martina.

%d bloggers like this: