Max

WYWIAD: „Mój synek mnie uszczęśliwia” – Christina o swojej miłości do synka i ich wspólnych chwilach

Strona showbizspy.com umieściła przeprowadzony niedawno, wywiad z Christiną, w którym wokalistka opowiada o swoim życiu domowym, trzy letnim synku Maxie i ich wspólnych, rodzinnych wieczorach. Zapraszamy do czytania!

30 letnia piosenkarka, która ma trzyletniego synka Maxa ze swoim byłym mężem, Jordanem Bratmenem, przyznaje, że jej własne szczęście jest zależne od jej małego chłopca i nie kocha nic innego, jak wspólne chilwę z nim i relaks w domu.

Najlepszą rzeczą w byciu mamą jest widzieć jak mój syn Max uśmiecha się każdego dnia. On jest prawdziwą miłością mojego życia i wiedza, że jest szczęśliwy, uszczęśliwia mnie. Wiele mojego szczęścia kręci się wokół mojego syna. Najlepsze dni, to te, w czasie których kładę się razem z nim do łóżka i w przytulnych kocach, oglądamy razem klasyki Disney’a, takie jak „Alicja W Krainie Czarów”.

Christina przyznaje, że jest zupełnie inna w domu i różni się od tego, jak wygląda gdy pojawia się publicznie, ale jednocześnie czuje, że ważne jest to, by wyrażać się swoje obydwie strony osobowości.

Są dwie, różne strony mojej osoby, ta strona, która śpiewa synkowi na dobranoc, przed snem i jestem jego mamusią w łóżku i ta, która jest ekstrawertykiem i artystą. To dla mnie bardzo ważne, by wyrazić te dwie części mojej osobowości.

%d bloggers like this: