Audio

Niewydane utwory Christiny w sieci?!

Na fanowskich forach zawrzało! Dzisiejszego ranka, do Internetu przeciekły dwie piosenki, które prawdopodobnie są autorstwa Christiny. „Nasty” i „La Casa” zostały puszczone poprzez livestream przez fana, który prócz utworów Aguilery, posiadał również dzieła innych wykonawców.
Nie ma do końca pewności, czy na nagraniach rzeczywiście można usłyszeć piosenkarkę, gdyż są one w bardzo niskiej jakości. Fani jednak spekulują, że pierwszy z utworów jest odrzutem z płyty Back To Basics, bądź soundtracku do Burleski, natomiast drugi jest zupełnie nową piosenką.
Prócz tych dwóch niespodzianek, jakie przedostały się do sieci, fan odpowiedzialny za przecieki przyznaje, że posiada również remix piosenki Bobblehead czy sesje studyjne podczas nagrywania Castle Walls i The Beautiful People.
Poniżej możecie usłyszeć dwa nowe, niewydane dema.

AKTUALIZACJA: Do sieci przedostało się również nagranie ze studia Red Lips Room znajdującego się w domu Aguilery wykonane w trakcie sesji do albumu Bionic. Według doniesień słychać na nim syna piosenkarki Maxa Lirona (niektóre źródła podają, że jest to Sophia, siostrzenica Christiny). Piosenkarka maluchowi zaprezentowała możliwości jakie daje jej własne studio nagraniowe, dzięki czemu dziecko mogło pośpiewać do mikrofonu m.in. jej utwór z 2008 roku pod tytułem „Keeps Gettin’ Better”. W tle nagrania słychać również byłego męża Aguilery – Jordana Bratmana. Plik audio poniżej.

%d bloggers like this: